Masum Değiliz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Masum Değiliz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Masum Değiliz

Koliba Film tarafından Atv ekranlarında olacak Masum Değiliz adlı dizi 2018 yılında izleyici ile buluşacak. Daha önce Yeter, Gamsız Hayat ve son olarak Kanatsız Kuşlar adlı dizileri yapan Koliba Film’in yeni dizisi Masum Değiliz’in nerede çekildiği merak konusu oldu. Masum Değiliz dizisi çekim yeri nerede? Yazımızda.

Masum Değiliz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Damla Sönmez, Ushan Çakır’ın daha önce Atv ekranlarında yayınlanacak dizi Deli Fişek’te rol alacağı konuşuluyordu. Bu dizinin isminin değişip değişmediği hakkında bir bilgi verilmezken oyuncuların Masum Değiliz dizisinde rol alacağı konuşuluyor. Damla Sönmez ve Ushan Çakır dışında dizide Uraz Kaygılaroğlu ve Sercan Badur rol alacak diğer oyuncular. Uraz Kaygılaroğlu ile Damla Sönmez’in partner olacağı dizinin çekim yeri ile ilgili bilgiler yazımızın devamında.

Masum Değiliz adlı dizinin çekim yeri belli değil. Ancak Deli Fişek dizisinin çekim yeri Bodrum ve İstanbul’da çekileceği söyleniyordu. Eğer isim değişikliğine gidilmişse Masum Değiliz’in de bu şehirlerde çekimleri yapılacak. Ancak dizinin çekim yerleri belli olduğunda dizi ile ilgili bilgileri buradan paylaşacağız. Deli Fişek dizisini Ortaks Yapım’ın çekeceği söyleniyordu. Masum Değiliz’i ise Koliba Film çekecek. Masum Değiliz çekim yeri belli oldu! Yazımızın devamında…

Masum Değiliz dizisi için İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda yepyeni bir mahalle oluşturuldu. Yani dizi özel yapım bir yerde çekimlerine devam ediyor. Dizide İstanbul’un dört bir tarafında da özel çekim alanları oluşturuldu. Dizinin Bodrum ve benzeri yerlerde çekilmesi beklenmiyor. 

Siz yeni dizi Masum Değiliz hakkında ne düşünüyorsunuz? Masum Değiliz’in başrollerinde bulunan Uraz Kaygılaroğlu  ve Damla Sönmez’in partnerliğini nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: masum değiliz çekim adresi masum değiliz çekim yerleri masum değiliz nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL