Masum Değiliz Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Masum Değiliz Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Yazar: Emre Masum Değiliz

Koliba Film Atv ekranları için yeni bir dizi hazırlığında. Koliba Film’in hazırladığı dizinin ismi şimdilik Masum Değiliz olarak belirlendi. Ne zaman ekranlara geleceği ve konusu belli olmayan dizi için cast çalışmaları devam ederken dizide Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ussan Çakır, Sercan Badur ile anlaşma sağlandığı gelen bilgiler arasında bulunuyor. İstanbul’da çekilmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Masum Değiliz Damla Sönmez Kimdir?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.64 boyunda 53 kg ağırlığında bulunuyor. Mavi gözlü oyuncu açık kahverengi saçlıdır. Oyuncu 2004 yılında Camdan Pabuçlar dizisi ile kariyerine başlamıştır. Aynı sene Omuz Omuza adlı dizide Pınar Altuğ ile birlikte rol almıştır. 2009 yılında Bornova Bornova adlı filmde rol almıştır. Film sayesinde Altın Portokal’da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 2014 yılında Güllerin Savaşı adlı dizide rol alan oyuncu 2017 yılında Ayla filminde rol almıştır. Aşk ve Gurur dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Son olarak Taksim Hold’em adlı sinema filminde Defne karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Masum Değiliz Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tam Zamanı adlı yarışma programını sunmuştur. 2012 yılında Harem adlı dizide rol almıştır. 2014 yılında Melis İşiten ile evlendi ve bir kızı oldu. 2015 yılında yayınlanan Baba Candır adlı dizide rol aldı. Oyuncu son olarak Klavye Delikanlıları adlı dizide Kuzen Volki karakterini canlandırmıştır. 2017’de Sen Kiminle Dans Ediyorsun adlı filmde Selim karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Masum Değiliz Ussan Çakır Kimdir?

1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 1.78 boyunda olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Oyuncu Leyla Mecnun adlı dizide Arda karakterini canlandırmıştır. Kara Ekmek dizisinde Çetin karakterini canlandıran oyuncu başarılı performansı ile dikkatleri çekti. Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı adlı dizide rol almıştır.

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Masum Değiliz Sercan Badur Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Necati karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Güllerin Savaşı dizisinde rol alan oyuncu Uzaklarda Arama adlı filmde rol almıştır. Oyuncu 2016 yılında Babam ve Ailesi adlı dizide Mert karakterini canlandırmıştır.

Masum Değiliz Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt Bölümü’nden mezun oldu. Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri aldı. 1.73 boyunda 50 kg ağırlığındadır. Oyuncu İzmir Çetesi, Sevdaluk, Beyaz Karanfil, Kalbim Ege’de Kaldı gibi projelerde yer almıştır.

Masum Değiliz Binnur Şerbetçioğlu Kimdir?

1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler’den mezun oldu. Şahane Damat dizisinde rol aldı.

Masum Değiliz Aras Aydın Kimdir?

1989 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre Yiğit karakterini canlandırmıştır. İnadına Aşk, Altınsoylar dizilerinde rol alan oyuncu Oğlan Bizim Kız Bizim isimli filmde rol almıştır.

Masum Değiliz Özlem Başkaya Kimdir?

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.73 boyunda 63 kg ağırlığındadır. Baba Ocağı, Hayat Türküsü, Gece Sesleri dizisinde rol alan oyuncu son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizisinde rol aldı.

Masum Değiliz Dizisi Fragmanı

Etiketler: masum değiliz konusu masum değiliz oyuncu kadrosu masum değiliz oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL