Masum Değiliz Emir Kimdir? (Aras Aydın) Yaşı, Boyu

Masum Değiliz Emir Kimdir? (Aras Aydın) Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Masum Değiliz

Koliba Yapım’ın Atv ekranları için hazırladığı Masum Değiliz dizisi yakında izleyici ile buluşacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç konusu ile izleyiciyi ekranlara kilitleyecek olan dizide Emir Soykan karakteri de merak konusu oldu. Dizide Emir Soykan karakterini canlandıran oyuncu Aras Aydın oldu. Peki Aras Aydın kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Masum Değiliz Emir Kimdir? (Aras Aydın) Yaşı, Boyu

Aras Aydın, 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 1.84 cm boyunda 74 kg ağırlığında olan başarılı oyuncu açık kahverengi gözlere siyah saç rengine sahiptir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlayan oyuncu oyunculuk fikrinin babasının yazdığı şiirleri ve denemeleri okuyarak oradaki karakterleri oynaması ile başladığını dile getirmiştir. Dokuz yaşından itibaren gitar çalan oyuncu gitarı çalmayı kendisi öğrenmiştir. Oyunculuğunu geliştirmek için yabancı dizi izleyen oyuncu fırsat buldukça oyun izlemeyi ve okumayı tercih ediyor.

Aras Aydın, oynamak istediği rollerden birinin seri katil veya engelli bir karakter olabileceğini belirtmiştir. Aras Aydın seti olmadığında bol kitap okuyor, spor yapıyor. Kız arkadaşı, erkek arkadaşları ve ailesi ile zaman geçiriyor. Müzikle haşir neşir oluyor. Yazar, çizer ve yağlı boya yapar. Ünlü olmak ile ilgili ise kendisini bu şekilde hiç bir zaman tanımlamadığını olsa olsa popüler olabileceğini bunu söylemekte bile zorlandığını söylüyor. Oyuncu kendini sanat düşkünü, kendi halinde, insanı sever, şiire, sokağa, müziğe ve Ankara’ya düşkün biri olarak tanımlıyor.

[mavitext]Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Aras Aydın 2010 yılında Hamdi Alkan’ın yönettiği Bülent Emir Yarar’ın başrolde oynadığı Öğretmen Kemal dizisinde Mert karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Saklı Kalan adlı dizide rol alan oyuncu Ateş karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Fox ekranlarının sevilen dizisi Kiraz Mevsimi dizisinde rol almıştır. Dizide Emre Yiğit karakterini canlandıran oyuncu geniş kitlelerce tanınmıştır. Oyuncu 2016 yılında İnadına Aşk adlı dizide rol aldı. Aynı yıl N’olur Ayrılalım adlı dizide Ulaş karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2016 yılında Altınsoylar adlı dizide Oğuz karakterini canlandırmıştır. Oyuncu aynı yıl Oğlan Bizim Kız Bizim adlı filmde rol aldı. Filmede Emre karakterini canlandırmıştır.

[saritext]Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Aras Aydın  N’olur Ayrılalım Videosu

Etiketler: masum değiliz emir gerçek adı masum değiliz emir kim masum değiliz emir rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL