Masum Değiliz Mert Kimdir? (Uraz Kaygılaroğlu) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Masum Değiliz Mert Kimdir? (Uraz Kaygılaroğlu) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Masum Değiliz

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değiliz dizinde rol alacak karakterlerde belli olmaya başladı. Daha önce Emir karakterinin belli olmasından sonra yayınlanan fragmanında Mert karakteri de belli oldu. Dizide Mert karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu’dur. Peki Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Tüm bilgiler yazımızda.

Masum Değiliz Mert Kimdir? (Uraz Kaygılaroğlu) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Uraz Kaygılaroğlu, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.88 cm boyunda 75 kg ağırlığında olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Oyuncu 2 sene içinde 70 kg vermiştir. Uraz Kaygılaroğlu’nun eşi ise Melis Kaygılaroğlu’dur. Uraz Kaygılaroğlu 4 yaşında babasını kaybetmiştir. Evliliğinden bir kızı dünyaya gelmiştir. Yurt içinde Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı projede oynamak istediğini belirten oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un sakalının bile doğru çıktığını söyleyerek oyuncuya övgüler yağdırmıştır. Oyuncu üniversite eğitimini farklı bir meslekte aldığı için oyuncu olmak adına eğitimler almış ve reklam, dizi ve sinema projelerinde rol almıştır.

Uraz Kaygılaroğlu, TRT 1ekranlarında yayınlanan Tam Zamanı adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. Vodofone, Yapı Kredi, Pınar Labne, Mogaz reklamlarında rol aldı. 2012 yılında Kamufulaj isimli yarışma programında sunuculuk yaptı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Takip isimli programı sundu. 2012 yılında Gani Müjde’nin yazdığı Harem adlı dizide rol aldı. Dizide Feminen Ağa karakterini canlandırdı. Dizide Levent Üzümcü, Nurseli İdiz, Belma Canciğer, Başak Sayan, Çiçek Dilligil, Duygu Şen, Zuhal Yalçın, Önder Açıkbaş, ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Masum Değiliz Emir Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Uraz Kaygılaroğlu 2015 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır adlı dizide rol aldı. Dizide Settar Tanrıöğen, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Tolga Pancaroğlu, Ertunç Tuncer, Selda Özbek, Mehmet Ulay ile birlikte rol almıştır. Oyuncu TRT 1 ekranlarında 2016 yılında yayınlanan yarışma programı Kuyruk’u sundu. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Klavye Delikanlıları adlı dizide Kuzen Volki karakterini canlandırmıştır. Oyuncu ayrıca 2017 yılında Sen Kiminle Dans Ediyorsun isimli filmde Selim karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’na yeni projesi Masum Değiliz’de başarılar dileriz.

[mavitext]Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Uraz Kaygılaroğlu 3 Adam Videosu

Etiketler: masum değiliz mert boyu masum değiliz mert gerçek adı masum değiliz mert kim masum değiliz mert sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL