Masum Değiliz Neden Yok? Neden Final Yapıyor? Bitti mi?

Atv ekranlarının yeni dizisi Masum Değiliz 14 Nisan Cumartesi günü 3. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak Atv kanalının yayın akışından Masum Değiliz dizisi yerine Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı olduğu görüldü. Peki Masum Değiliz dizisi neden yayınlanmadı? Neden Yok? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Masum Değiliz Neden Yok? Neden Final Yapıyor? Bitti mi?

Koliba Film’in ATV ekranları için hazırladığı yönetmenliğini Serkan İpekören’in yaptığı, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay’ın yazdığı, başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası gibi oyuncuların rol aldığı Masum Değiliz dizisinden izleyicilerine kötü haber geldi. Masum Değiliz hem yayın akışından hem de ATV’nin wep sitesinden kaldırıldı. Peki neden?

Masum Değiliz dizisi gerek oyuncu kadrosu, gerekse konusu ile iddialı bir yapımdı. Ancak dizi ilk bölüm itibariyle çok düşük izlenme oranları alınca dizinin erken final yapacağını söylemiştik. Dizi ikinci bölüm reyting sonuçlarından sonra yayın akışından kaldırıldı. Dizi ile ilgili bir iddia ise dizinin 6. bölümü ile final yapacağı. Bu konuda henüz bir netlik yok fakat şu gerçek ki dizi bitti. Masum Değiliz Bahtiyar Ölmez dizisi yerine gelmişti. Bahtiyar Ölmez’in yarısı kadar bile izlenmedi.

[saritext]2018-2019 Yılı Yeni Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Masum Değiliz dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi ile birlikte başlamış ve başrollerindeki oyucular ise iddiaya girmişti. Ancak Masum Değiliz’in ömrü kanalın diğer dizisi 8. Gün gibi kısa oldu. 8. Gün dizisi de aynı hafta başlamıştı ancak o da 6. bölüm itibariyle final kararı aldı.

ATV ekranlarında yayınlanan son iki yeni dizi erken final yaparak hayal kırıklığı oluşturdu. Bahtiyar Ölmez daha iyi reytinglere sahipti. Bu yüzden bu diziye yazık olduğu kanaatindeyim. Dizi 4 reytingleri görüyordu. Masum Değiliz ise 2 reytingi almakta zorlandı. Siz Masum Değiliz dizisinin neden izlenmediği konusunda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Masum Değiliz Neden Yok? Neden Final Yapıyor? Bitti mi? (1 Yorum)