Masum Değiliz Sema Kimdir? Volkan’ın Eşi Kim?

Masum Değiliz Sema Kimdir? Volkan’ın Eşi Kim?

Yazar: Emre Masum Değiliz

Atv ekranlarında cumartesi günü başlayacak olan Masum Değiliz tüm heyecanı ile devam ederken dizide Volkan’ın eşi Sema karakteri merak konusu oldu. Dizide Sema karakterini canlandıran oyuncu ise Ayşin Yeşim Çapanoğlu oldu. Peki Aysun Yeşim Çapanoğlu kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Masum Değiliz Volkan’ın Eşi Sema Kimdir? (Ayşin Yeşim Çapanoğlu)

Masum Değiliz dizisinde Sema karakterini canlandıran Ayşin Yeşim Çapanoğlu, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 172 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yaylı Sazlar Ana Sanat Dalı, Yarı Zamanlı Keman Bölümü ile Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’nda eğitimini tamamlamıştır. Oyuncunun göz rengi ise eladır. Oyuncu İstanbul Şehir Tiyatrolarında Oyunculuk eğitimi almıştır.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu, İngilizce, Fransız ve Almanca olmak üzere üç dil bilmektedir. Türkçe ile birlikte dört dilde oyunculuk yapabilen güzel yıldız 25 oyuncu arasında yapılan seçimlerde birinci olmuş ve bir Alman yapımı olan Mordkommission İstanbul isimli yapımda üçüncü sezon itibariyle oynamaya hak kazanmıştır. Dizi ve sinema oyunculuğu yanında televizyon reklamlarında da oynayan oyuncu TTNET reklamlarında oynamıştır. Alkoller ve Hayatlar, For Sarah ve Son Plan Çapanoğlu’nun oynadığı kısa filmlerdir.

[saritext]Masum Değiliz Deniz Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Ayşin Yeşim Çapanoğlu, 2013 yılında yayınlanan Bir Aşk Hikayesi dizisinde rol aldı. Dizide Aslı karakterini canlandıran oyuncu dizide Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yamaç Telli, Zuhal Olcay, Ayberk Pekcan, Güneş Sayın gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş, Barış Erçetin, Murat Onbul otururken, dizinin yapımcılığını Faruk Bayhan, Fatih Aksoy üstlenmiştir. Dizi annesi ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde yıkılan ve yeni bir aşka yakalanan genci anlatıyor.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu, 2015 yılında ise Azap isimli sinema filminde Pelin karakterini canlandırmıştır. Filmde İrem Deniz, Ayşe Selen gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncunun geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan dizi ise Atv ekranlarında yayınlanan Yeter dizisidir. Dizide Handan karakterini canlandıran oyuncu dizide Aylin’in çocukluk arkadaşıdır. Dizide Pelin Karahan, Yudaer Okur, Tuğçe Kurşunluoğlu, Cansu Kurgun gibi oyuncular yer almıştır. Ayşe Yeşim Çapanoğlu’na yeni dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]Masum Değiliz 2. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ayşe Yeşim Çapanoğlu Videosu

Etiketler: masum değiliz sema gerçek adı masum değiliz sema kim masum değiliz sema oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL