Masum Değiliz Umut Kimdir? (Sercan Badur)

Masum Değiliz Umut Kimdir? (Sercan Badur)

Yazar: Emre Masum Değiliz

ATV ekranlarında Cumartesi günü yayınlanacak olan Masum Değiliz tüm heyecanı ile beklenirken dizide rol alacak oyuncu kadrosu da şekillenmeye devam ediyor. Masum Değiliz dizisinde “Umut, Koruhanlar’ın tek erkek çocuğu ve Ceyda’nın erkek kardeşidir. Babası Numan’ın tüm çabalarına rağmen aile işleri olan inşaat sektörü ile hiç ilgilenmemiştir. Tam bir sanatçıdır ve genç yaşına rağmen hatırı sayılır bir ün elde etmiştir. Neşeli eğlenceli ve zevkli bir kişiliğe sahiptir. Çok sosyal ve bir o kadar da zevkli bir kişiliği vardır.” Dizide Umut karakterini canlandıran oyuncu ise Sercan Badur’dur. Sercan Badur ile ilgili bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Masum Değiliz Umut Kimdir? (Sercan Badur)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2010 yılında Dot tiyatrosunda çalışmaya başlayan oyuncu Çağan Irmak’ın Karanlıktakiler isimli sinema filmi ile sinemaya adım attı. Sercan Badur 2010 yılında gösterilmeye başlayan Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Mete karakterinin liseden arkadaşı Necati karakterini canlandırdı. Dizide Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah gibi oyuncular yer aldı.

Sercan Badur 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Güllerin Savaşı isimli dizide Canan Ergüder, Damla Sönmez ile birlikte rol aldı. Dizide Savaş karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ise Uzaklarda Arama isimli sinema filminde rol aldı. Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı, Türkan Şoray’ın yönetmenliğini yaptığı filmde Sevda Erginci, Doğa Konakoğlu, Eşref Kolçak, Fırat Tanış, Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer almıştır.

[mavitext]Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu Tıklayınız![/mavitext]

Sercan Badur, 2016 yılında Nihat Durak’ın yönetmenliğini yaptığı Babam ve Ailesi isimli dizide rol aldı. Dizide Mert karakterini canlandırmıştır. Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi isimler dizide rol almıştır. Oyuncu ayrıca Atlı Karınca, Canımın İçi, El Yazısı, Son Yaz Balkanlar dizilerinde ve bir çok reklam filmlerinde rol almıştır.

Sercan Badur, güçlü ve derdi olan karakterleri canlandırmak istemektedir. Oyuncu olmasaydı, psikolog veya pilot olmak istemiştir. Oynadığı karakterlerden Güller’in Savaşı dizisindeki Cihan ile arkadaş olabileceğini söylemiştir. Caner isminde ikiz kardeşi bulunmakta ve kendisini duygusal kardeşini ise mantıksal olarak görüyor. Kadınlarda güveni güç, sadakat en aradığı özelliklerdendir. En sevmediği günün cuma olduğunu söylemiştir. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Masum Değiliz Mert Kimdir? Tıklayınız! [/saritext]

Masum Değiliz Sercan Badur Videosu

Etiketler: masum değiliz sercan badur kimdir masum değiliz umut kim masum değiliz umut oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL