Masumiyet Oyuncu Kadrosu

Masumiyet Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox tv, yine bomba gibi bir dizi ile izleyici ile buluşuyor. Masumiyet dizisinin ilk teaserı geçtiğimiz saatlerde izleyiciye aktarıldı. Daha şimdiden oldukça büyük beklentiye sahip olan Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü ve ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz isimler yer alıyor. Deniz Çakır, İlayda Alışan, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar dizinin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Peki Masumiyet oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte Masumiyet oyuncu kadrosu…

İlayda Alişan

İlayda Alişan, Masumiyet dizisinin başrol karakterlerinden biri. Dizi de kendinden oldukça büyük ve evlenmek üzere olan bir adama aşık olan İlayda Alişan, 19 yaşına girdiği gün başına gelen olayla kendisi dahil olmak üzere etrafında ki herkesin hayatını kökünden değiştiriyor. Ünlü ve güzel isim İlayda Alişan, Masumiyet dizisinde canlandırdığı Ela karakteri hakkında oldukça hırslı ve sahip olmak istediği şeylere ulaşmak yolunda oldukça gözü kara olduğunu söylüyor.

Serhan Tütüncü

Ünlü ve yakışıklı isim Serhan Tütüncü, İlker Ilgaz olarak Masumiyet dizisinde izleyicinin karşısına çıkıyor. Serhan Tütüncü, canlandırdığı İlker Ilgaz karakteri hakkında “İlker Ilgaz her şeye rağmen merhametli bir adam. Bu durum da gerçek masumiyeti ortaya çıkıyor.” Açıklamasında bulundu.

Deniz Işın

Deniz Işın, merakla beklenen Masumiyet dizisinde İrem Orhun karakterini canlandırıyor. Ünlü isim Deniz Işın, hayat vereceği İrem Orhun karakteri hakkında “İrem aslında iyi bir kız, ama onun da herkes gibi içinde çözemediği sorunları bulunuyor.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Masumiyet Dizisi Konusu

Dizinin başrolü Bahar karakterini ünlü oyuncu Deniz Çakır canlandırıyor. Bahar, iki çocuğu olan ve kendi halinde yaşamakta olan genç bir kadın. Bir gün Bahar’ın 19 yaşında ki kızı Ela, kendinden yaşça büyük ve oldukça yanlış bir adama aşık olarak herkesin hayatının değişmesine neden olur. Ela, kızını bu yanlış ilişkinin pençesinden kurtarmaya çalışır ancak ne yaparsa yapsın başarılı olamayacaktır. Ela’nın 19. Yaş gününde yaşanan olay herkesin hayatını derinden etkileyecektir…


Yorum yaz