Masumlar Apartmanı Kıyafetleri ve Fiyatları

Masumlar Apartmanı Kıyafetleri ve Fiyatları

Yazar: Emre Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı dizisi, yayın hayatına başladığı günden beri reyting listelerinin sürekli zirvesine oturmayı devam ediyor. Dizinin konusundan ziyade Masumlar Apartmanı kıyafetleri ve fiyatları konusu da oldukça konuşulmakta.

Masumlar apartmanı dizisinin konusu ise şu şekilde: Dizinin başrolleri olan Han ve İnci’nin hayatı bir gün yaptıkları kazayla birlikte değişir. Han ve İnci birbirlerine âşık olurken önlerinde çok büyük iki engel bulunmaktadır. Bunlar da Han’ın ablaları Safiye Gülben’dir. Safiye ve Gülben, garip takıntıları olan ve hayatında bulunan herkese kötü eziyet eden iki insandır. Bakalım bu aşktan Han ve İnci nasıl çıkacaktır?

Merak eden Masumlar Apartmanı seyircileri için kıyafet konusunu detaylı bir şekilde ele aldık:

Masumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı dizisinin en sevilen ve çok konuşulan karakterlerinden biri olan İnci, giydiği kıyafetlerle de çok konuşuluyor. Sizler için Masumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri konusunu araştırdık. İşte Masumlar Apartmanı İnci kıyafetleri:

  • İnci karakterinin Han’ın ailesiyle birlikte gittiği akşam yemeği sırasında giydiği siyah renk bol kazak ve eteğin Mango markalı. Kazak ve eteğin fiyatları ise ayrı ayrı 159 TL.
  • Bölümde İnci karakterinin giydiği mavi renkli uzun kabanın markası Oxxo, mavi renkli polar kabanın fiyatı ise 350 TL.
  • Masumlar Apartmanı inci karakterinin giydiği ve en beğenilen kıyafetlerden biri de etnik desenli ceket. Ceketin markası Farawaygram. Ceketin fiyatının ise biraz pahalı olduğunu söylemekte fayda var, tam tamına 3500 TL.
  • Masumlar Apartmanı İnci karakterinin 10 kasım gününde yayınlanan bölümünde giydiği haki yeşili uzun trençkotun fiyatı yaklaşık 450 TL. Çok beğenilen trençkotun markası ise Mango.
  • 3 kasım günü yayınlanan Masumlar Apartmanı bölümünde İnci karakterinin giydiği füme rengi kısa ceketin markası Oxxo, fiyatı ise yaklaşık 350 TL.

 

Etiketler: masumlar apartmanı inci kıyafetleri masumlar apartmanı kıyafetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL