Masumlar Apartmanı Konusu ne? Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimler?

Masumlar Apartmanı Konusu ne? Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimler?

Yazar: Emre Yeni Diziler

Masumlar Apartmanı dizisi yayın hayatına başladığı günden beri şüphesiz Türkiye gündemine sansasyonel şekilde oturdu. Yayınlandığı her bölümüyle de konuşulmaya devam ediyor. Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizi, ilginç konusu ile de gönüllere kazınmış durumda. Masumlar Apartmanı konusu ise şu şekilde: İnci, kendi halinde ve radyoda çalışan bir kızdır. Bir gün yaptığı kaza hayatını değiştirir. Kaza sonucunda Han ile tanışan İnci, kendini bir anda Han’ın ilginç hayatında buluverir. Han’ın 3 kız kardeşi bulunmaktadır. Kardeşlerinden ikisi çeşitli psikolojik hastalıklar ve takıntılarla uğraşmaktadır. Safiye, küçük yaşlarda annesinden eziyet görmüş ve annesinin ölümünden sonra annesi gibi davranmaya başlamıştır. Gülben ise sürekli olarak ablasının gölgesinde büyümüş ve o ne derse yapmaya alışmıştır. İnci’nin Han ile olan birlikteliğinden şüphelenen bu 2 kardeş, Han’ın bu kızla evlenip onları terk etmesinden çok korkmaktadır. Dizi, Masumlar Apartmanı’nda yaşayan kişilerin acılarını, korkularını ve birbirleriyle olan savaşlarını anlatmaktadır. Alışılagelmiş konulardan uzak olan Masumlar Apartmanı konusu, sürükleyici olmasıyla birlikte herkesi ekran başına toplamaktadır.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Masumlar apartmanı oyuncuları ekranlarda görmeye alışık olduğumuz, ünlü yapımlarda rol almış yetenekli ve başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Dizinin başrolleri olan İnci karakterini Farah Zeynep Abdullah, Han karakterini ise ünlü oyuncu Birkan Sokullu canlandırmaktadır. Takıntılı iki kardeş olan Safiye karakterini yetenekli oyuncu Ezgi Mola, Gülben karakterini ise Merve Dizdar canlandırmaktadır. Masumlar Apartmanı oyuncuları diğer kadrosu ise şu şekildedir: Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, ve Gizem Katmer. Diziye gelecek günlerde herhangi bir oyuncunun katılıp katılmayacağı hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizi hayranlarına göre gelecek sezonda bazı isimler diziye dahil olabilir.

Masumlar Apartmanı Hangi Gün ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Masumlar Apartmanı dizisine yeni başlayacak olan kişilerin özellikle sorduğu sorulardan biri de Masumlar Apartmanı hangi kanalda yayınlanıyor sorusudur. Masumlar Apartmanı dizisi Salı günleri devlet kanalı olan TRT 1 kanalında yayınlanmaktadır. Dizinin yayın tarihinin değişip değişmeyeceği ile ilgili herhangi bir bilgi şu an bulunmuyor. Ancak önümüzde ki günlerde reyting arttırmak için dizinin yayın gününün değişmesi söz konusu olabilir.

Etiketler: masumlar apartmanı masumlar apartmanı gülben masumlar apartmanı han masumlar apartmanı inci masumlar apartmanı konusu Masumlar Apartmanı Oyuncuları masumlar apartmanı safiye


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL