Masumlar Apartmanı Oyuncuları, Yeni Gelecek Oyuncular **Güncel

Masumlar Apartmanı Oyuncuları, Yeni Gelecek Oyuncular **Güncel

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1 de yayınlanan ve kısa sürede izlenme rekorları kıran Masumlar Apartmanı Oyuncuları merak edilmeye başlandı. Romandan uyarlama olan Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu ve karakterleri yazımızda.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli romanından uyarlanan dizinin konusu gerçek bir hayat hikayesinden geliyor. Dizide Derenoğlu ailesinin hayat hikayesi anlatılıyor. Ailede takıntılı olan büyük abla Gülben herkesin hayatını etkiliyor. Dizi kısa sürede izlenme rekorları kırdı. Haliyle bir anda ülkenin gündemine oturdu. Peki iddialı dizi Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler?

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Uğur Uzunel, Alper Saldıran, Ali Atilla Şendil, Gizem Katmer, Emir Özden, Esra Ruşan, Metin Coşkun Masumlar Apartmanı ana oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin hazırlık aşamasında cast çalışmaları titizlikle yapılmış. Zaten diziyi izleyenler oyunculukların başarısına şahit olunca ne kadar titiz davranıldığını anlıyorlar. Mazumlar Apartmanı oyuncuları, kim hangi karakteri canlandırıyor isterseniz kısaca bakalım.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları, Kim Kimdir?

Masumlar Apartmanı Han kimdir? Dizinin en ilginç karakteri Han’dır. Han karakterini Birkan Sokullu canlandırıyor. Han işi ve ailesi arasında sıkışıp kalmıştır. Hayallerinden uzaklaşmış olan Han, 3 kız kardeş ve hasta babası ile kalmaktadır. İnci ile tanışması onun hayatını değiştirecektir. İnci’de bulduğu aşk ile hayallerine mi kavuşacak yoksa İnci’yi kaybedip yine takıntılı ailesinin yanında sıkışıp kalacak mı?

Masumlar Apartmanı İnci kimdir? İnci bir radyoda program yapmaktadır. Han ile yolları kesiştiğinde ise tüm hayatı değişecektir. Özellikle Han’ın ailesinin aparmanına, Masumlar Apartmanına taşındığında hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır. Farah Zeynep Abdullah İnci karakterini canlandırmaktadır.

Masumlar Apartmanı Safiye kimdir? Dizinin en önemli karakterlerinden birisidir. Ailenin en büyüğü. Temizlik hastası ve saplantılı ahlak anlayışı vardır.Kardeşi Gülben’i de kendisine benzetmiştir. En büyük korkusu ailesinin dağılmasıdır. O yüzden kimsenin dışarı ile ilişkisinin olmasını istemez. Han ile İnci’nin tanışmasına da bu anlamda karşı çıkar. Han ve İnci aşkına engel olmak için herşeyi yapacaktır. Safiye karakterini canlandıran oyuncu Ezgi Mola’dır.

Masumlar Apartmanı Gülben kimdir? Gülben aslında özünde iyi birisidir ancak ablası Safiye’nin etkisi ve boyunduruğunda yaşamaya mahkum olmuştur. Yavaş yavaş ablasına benzemektedir. Ancak içinde bir  yerlerde kurtuluşa dair kırıntılar varıdr. Kurtuluşun ise aşktan geleceğine inanır. Tabi ablası izin verirse. Gülben karakterini canlandıran oyuncu Merve Dizdar’dır.

Masumlar Apartmanı Uygar kimdir? Uygar karakteri İnci’ye aşıktır. İnci’yi kaybetmek istemez. Onu elde etmek için elinden geleni yapacaktır. Dizide Alper Saldıran Uygar karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin diğer oyuncuları; Hikmet karakteri Metin Çoşkun, Esra karakteri Esra Ruşan, Memduh karakteri Atilla Şendil, Ege karakteri Emir Özden, Esat karakteri Uğur Uzunel ve son olarak Neriman karakterini ise Gizem Katmer canlandırmaktadır. Diğer oyuncuların resimlerini aşağıdaki galeriden görebilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”Masumlar-apartmani-2″]

 

Etiketler: Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu Masumlar Apartmanı Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL