Masumlar Apartmanı Reytingleri Nasıl, İzleniyor mu? **Güncel

Masumlar Apartmanı Reytingleri Nasıl, İzleniyor mu? **Güncel

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Masumlar Apartmanı reytingleri dizi severler tarafından merak ediliyor. TRT1’de yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı reytingleri, izlenme oranları ilgi ile takip edilyor.

Masumlar Apartmanı Reytingleri Nasıl?

Masumlar Apartmanı dizisi 15 Eylül 2020 tarihi ile reyting rekabetine katıldı. 15 Eylül Salı Reyting Sonuçları ve sonraki haftalarda Masumlar Apartmanı reytingleri nasıl bir seyir izledi? Masumlar Apartmanı dizisi şuan için ülkemizde en çok izlenen dizilerden birisi. Dizi her hafta Salı günü reytinglerde zirveye oturmayı başarıyor.

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm Reytingleri Nasıl?

15 Eylül Salı günü ekranlara gelen 4 dizi reytinglerde kıyasıya bir yarışa girmişlerdi. Fox’ta Baraj, Kanal D’de Hekimoğlu, TRT1’de Masumlar Apartmanı ve son olarak Star TV’de Menajerimi Ara 15 Eylül Salı günü reytinglerde zirveyi almak için yarıştılar. Masumlar Apartmanı ilk bölümde Totalde 6. olurken AB de ise 5. s ırada yer aldı. Ancak dizinin hikayesi, kurgusu çok ilgi çekti. Dizi tekrarları ile izleyici kitlesini çoğalttı.

Dizi 2.bölümü ile hem Totalde hem de AB’de reyting listesinde zirveye oturdu. Masumlar Apartmanı’nın bu başarısı dizinin özgün senaryosuna bağlandı. Oyuncularında kalitesi dizinin başarısını katladı. Masumlar Apartmanı reytingleri her hafta Salı günü diziyi zirveye taşıyor. Dizinin 3, 4 ve 5. bölüm reytinglerine de göz atalım.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları, Yeni Gelecek Oyuncular **Güncel

Masumlar Apartmanı Reytingleri Ülkenin Gündeminde!

Trt1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı her hafta Salı günü reytinglerde mekanın sahibi olmaya devam ediyor. 29 Eylül’de yayınlanan 3.bölüm bölümünde Total ve AB’de birinci oldu. 6 ve 13 Ekim Salı günleri yayınlanan 4. ve 5. bölümlerin de dizi her üç kategoride de birinci olmayı başardı.

Etiketler: masumlar apartmanı reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL