Masumlar Apartmanı Son Bölüm Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Kıyafetleri

Yazar: Emre Dizi Kıyafetleri

Yalnıza kısa süredir yayınlanıyor olmasına rağmen herkesin hayatlarında büyük yer edinen dizilerden biri de şüphesiz Masumlar Apartmanı. Pandemi nedeniyle herkesin evde olduğu bu günlerde zaten oldukça yüksek reytinglere sahip dizinin reytingleri daha da yükseldi. Masumlar Apartmanı dizisi yalnızca sıra dışı konusuyla değil aynı zamanda Masumlar Apartmanı son bölüm kıyafetleri ile de oldukça ilgi çekiyor. Çünkü dizi oyuncuları gerçekten çok güzel giyiniyorlar. Peki Masumlar Apartmanı son bölüm kıyafetleri neler? İşte o kıyafetler…

 

1-    Masumlar Apartmanı Dizisinde Gülben Karakterinin Giydiği Pembe Renk Kaban

Dizide Gülben karakterinin giydiği pembe tonlarında ekose desenli kaban izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Dizide Gülben karakterinin giydiği pembe renk kabanın markası BSL, Fiyatı ise 250 TL olarak satışa sunuluyor. Ancak ne yazık ki bu kaban şu an stoklarda bulunmuyor. Kabanı incelemek isteyenler buraya tıklayabilir.

 

2-    Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği koyu yeşil renkli trençkot

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Kıyafetleri

İnci karakterinin Han’la buluşmaya giderken giydiği koyu yeşil renkli trençkot ile yaptığı kombin de çok beğenilenler arasına girmişti. Haliyle bu yeşil kabanın markası ve fiyatı da araştırılmıştı. Yeşil renkli trençkotun markası Mango, şu an 649 TL olarak satışa sunuluyor.

 

3-    Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği Etnik Desenli Kalın Hırka

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği ve fiyatı dudak uçuklatan kıyafetlerden biri ise etnik desenli kalın ceket. Ceketin markası Farawaygram, fiyatı ise şu an 3000 TL’den satışa sunuluyor.

 

4-    Son olarak yine Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği Kruvaze Kaban

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği kruvaze kaban da en beğenilenler arasındaydı. Son bölümde olmasa da bu kabana da listede yer vermek istedik. Kabanın markası Oxxo ve fiyatı ise 299 TL. Ancak şu an bu kabanın stokları tükenmiş durumda. Eğer kruvaze kabanı incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Etiketler: masumlar apartmanı masumlar apartmanı esra kıyafetleri masumlar apartmanı gülben kıyafetleri masumlar apartmanı inci kıyafetleri masumlar apartmanı kıyafetleri masumlar apartmanı son bölüm kıyafetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL