Mavera Dizisi Çekim Yeri Nerede? Mavera Dizisi Hangi İlimizde Çekiliyor?

Mavera Dizisi Çekim Yeri Nerede? Mavera Dizisi Hangi İlimizde Çekiliyor?

Yazar: Emre Mavera Dizisi

Star Tv ekranlarında yakın zamanda yayınlanacak olan dizi Mavera Uğur Yücel’in yönetmenliği ve oyunculuğunda çekimlerine devam ediyor. Dizinin cast çalışmaları da devam ederken dizinin çekim adresi ve hangi ilimizde çekimlerin yapıldığı merak konusu oldu. Mavera dizisinin çekim yeri ile ilgili bilgiler yazımızda..

Mavera Dizisi Çekim Yeri Nerede? Mavera Dizisi Hangi İlimizde Çekiliyor?

Star Tv yeni projelere tüm hızıyla devam ederken Mavera dizisinin çekim adresi de belli oldu. Diziler genellikle İstanbul ve çevresinde çekiliyor. Ancak İstanbul dışında çekilen dizilerde bulunuyor. Bu dizilerden bir taneside Mavera dizisi oldu. Mavera dizisinin çekimleri Adana ilinde yapılıyor. Adana ve çevresinde çekilecek olan çekimler tüm hızıyla devam ederken dizinin Adana’da çekiliyor olması dizide yöresel bir dil kullanılacağı anlamına geliyor.

Mavera dizisinin cast çalışmaları devam ederken dizide rol alacak önemli isimlerde belli oldu. Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenerler, Gülçin Santırcıoğlu, Deniz Hamzaoğlu dizide rol alacak oyuncular olurken diziye son olarak katılan isim ise daha önce Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alan Arnavut asıllı oyuncu Nik Xhelilaj oldu. 

Mavera dizisinin tam olarak hangi konuyu işleyeceği ise belirsizliğini koruyor. Siz Mavera dizisinin hangi konuyu işleyeceğini düşünüyorsunuz? Adana da ikamet ediyorsanız dizinin çekildiği tam adresi biliyor musunuz? Bu konulardaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: mavera dizisi çekim adresi mavera dizisi hangi ilde çekiliyor mavera dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL