Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim Kimdir?

Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim Kimdir?

Yazar: Emre Mavera Dizisi

Uğur Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Kaçak ismi değişerek Mavera adını aldı. Senaryasunu Selin Tunç’un yaptığı dizi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin cast çalışmaları devam ederken dizide Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun gibi isimler yer alıyor.

Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Uğur Yücel Kimdir?

1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Belediyesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Aslen Vanlı olan oyuncu 1984 yılında Fahriye Abla dizisinde rol aldı. Bir çok dalda ödül alan oyuncu Ejder Kapanı filmindeki rolü ile beğeni topladı. Son olarak İçerde dizisinde rol almıştı.

Şükrü Özyıldız Kimdir?

1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi rum babası karadenizli olan oyuncu Ege Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alan oyuncu kafes dövüşçülüğü de yaptı. Son olarak Çoban Yıldızı dizisinde rol almış ve büyük bir beğeni toplamıştı.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu Tıklayınız![/mavitext]

Melisa Şenolsun Kimdir?

1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.71 boyunda 51 kg ağırlığındaki güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol almış ve beğeni toplamıştır.

Şebnem Hassanisoughi Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Şebnem, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans bölümlerini bitirmiştir. Oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Eftalya karakterini canlandırmıştır. Son dönemdeki oyunculuğu ile dikkat çekmektedir.

Ezgi Şenerler Kimdir?

1993 yılında Ankara’da doğdu. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümünde okudu. Oyuncu Bodrum Masalı dizisinde rol almıştır. 168 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Oyuncu son dönemdeki rolleri ile yapımcıların dikkatini çekmiştir.

Gülçin Santırcıoğlu Kimdir?

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Opera ve Şan Bölümü mezunudur. Oyuncu Kara Ekmek, Kırımlı, Osmanlı Tokatı, Doktorlar, Sensiz Yaşayamam isimli dizilerde rol aldı.

Deniz Hamzaoğlu Kimdir?

Deniz Hamzaoğlu, 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. 175 boyunda 90 kg ağırlığındadır. Karadayı dizisindeki performansı takdir toplamıştır.

Nik Xhelilaj Kimdir?

1983 yılında Arnavutluk’ta dünyaya gelen oyuncu askeri lise için İstanbul’a gelir. Kuleli Askeri Lisesi’nde okumaktan vazgeçen oyuncu tekrar Arnavutluk’a geri döner. Arnavutluk’ta Güzel Sanatlar’da oyunculuk eğitimi alır. Türkiye’de Kayıp Şehir dizisinde Kadir rolü ile tanınan oyuncu son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı.

Caner Şahin Kimdir?

1992 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Arkadaşları ile birlikte tiyatro Lahza’yı kurdu. Burada oyunculuk dışında yönetmenlik yapmaktadır. Son olarak Tutsak dizisinde rol almıştır.

Mavera Dizisi Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: mavera dizisi hangi kanalda mavera dizisi karakterleri mavera dizisi oyuncu kadrosu mavera dizisi oyuncuları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL