Mehmet Bir Cihan Fatihi Eleni Kimdir? (Büşra Develi) Boyu Sevgilisi

Mehmet Bir Cihan Fatihi Eleni Kimdir? (Büşra Develi) Boyu Sevgilisi

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Fatih Sultan Mehmet Han’ın İstanbul’u fethi ve çevresinde gelişen olayları anlatacak olan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Eleni karakterini canlandıracak olan oyuncu Büşra Develi oldu. Peki Büşra Develi kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Eleni Kimdir? (Büşra Develi)

1993 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelen oyuncu 1.78 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Dört kız kardeş olan ailesinde babası ticaretle uğraşan oyuncunun annesi ise bir çok işte çalışmıştır. Lise yıllarında ise anne ve babası ayrılan oyuncu o yıllara kadar sokaklarda oyunlar oynamış ve çocukluğunu doyasıya yaşamıştır. Babası İzmit’e yerleşen oyuncu annesi ile birlikte kalmış ve babası ile görüşmeye başladığı yıllarda ise şeker hastalığından babasını kaybetmiştir.

Annesi ile birlikte Antalya’da yaşayan oyuncu buradan İstanbul’a geçmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Üniversite de okurken 3. sınıfta okulunu donduran Büşra Develi yönetmen Cem Karcı sayesinde Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide rol almıştır. Okulu dondurma nedeni olarak çalışmaya ve paraya olan ihtiyacını göstermiştir. Büşra Develi çok takıntılı biri olduğunu ve özellikle sistem ile ilgili konulara takıldığını söylüyor.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Gülbahar Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Büşra Develi, sevgilisi Burak Deniz ile set ortamında tanışmış ve arkadaş olmuştur. Sevgilisi Burak Deniz ile birlikte aynı mesleği yapmaktan memnun olan oyuncu sevgilisi Burak Deniz’e kitap okuduğunu bazende birlikte heykel yaptıklarını belirtmiştir. Sevgilisi Burak Deniz için; ” çocuk gibi yerinde duramayan biri olmasının yanında çok akıllı” olduğunu söyleyen Büşra Develi sevgilisinin başka biri ile çıkan aşk dedikodularını ise önemsemediğini söylemiştir.

Büşra Develi 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakterini canlandırdıktan sonra 2016 yılında Tatlı İntikam isimli dizide Rüzgar karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2017 yılında ise Ayla filminde Nimet karakteri ile çok sevilmiştir. Büşra Develi’nin son projesi ise İnternet dizisi olan Fi’dir. Fi dizisinde  Bilge karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun 20 dakikalık kısa film çalışmaları da bulunmaktadır. Büşra Develi’ye yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi Büşra Develi Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi eleni gerçek adı mehmet bir cihan fatihi eleni kim mehmet bir cihan fatihi eleni rol aldığı diziler mehmet bir cihan fatihi eleni sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL