Mehmet Bir Cihan Fatihi Esleme (Çandarlı’nın Kızı) Kimdir? (Leyla Tanlar)

Mehmet Bir Cihan Fatihi Esleme (Çandarlı’nın Kızı) Kimdir? (Leyla Tanlar)

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmet Bir Cihan Fatihi tüm heyecanı ile devam ederken dizide Çandarlı’nın küçük kızı olan Esleme karakteri merak konusu oldu. Daha önce Melike karakterini canlandıracağı söylenen Leyla Tanlar Esleme karakterini canlandıracağı kesinleşti. Dizide Esleme karakterini canlandıracak olan Leyla Tanlar kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Esleme Kimdir? (Leyla Tanlar)

1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.60 boyunda 47 kg ağırlığındaki oyuncu yeşil gözlü kahverengi saçlıdır. Akrep burcu olan oyuncu İlköğretimi Özel Şişli Terakki okulunda tamamlayan oyuncu liyeyi ise İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimini ise 35,5 Oyunculuk Atölyesinde diksiyon, şan, seslendirme, Kamera Oyunculuğu dersleri almıştır.

Oyuncu ilk olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Paramparça’da Cansu karakterini canlandırdı. İlk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu izleyiciden tam not almıştır. Mütevazi hayat felsefesini koruyan oyuncu aslen İzmirli’idir. Oyuncu O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programına katılmış ve izleyicileri sesi ile de etkilemeyi başarmıştır. Oyuncu küçüklüğünden beri oyunculuk hayalleri olduğunu söylüyor. En büyük hayalinin psikolojik sinema filminde oynamak olduğunu dile getiriyor.

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Hatun Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

İtalyan Edebiyatı’nı seven oyuncu, irade ve hırsı ile düzenli bir hayat yaşamayı başarıyor. Küçük yaştan itibaren oyunculuğa meraklı olan Leyla Tanlar küçüklüğünde bir oyunda başrol oynamış ve o zamadan itibaren oyunculuğa merak sarmıştır. Oyuncu erkek arkadaş konusunda ise hayatına girecek bir erkek ile ilgili zamanı olmadığını belirtmiştir.

Oyuncu, oyunculuk ile ilgili korktuğu konunun ise sıkıntılı bir sahneyi oynayıp yayınlandıktan sonra izleyicilerin vereceği tepkilerden endişe ediyor. Olumsuz eleştiriler oyuncuyu korkutuyor. Mehmet: Bir Cihan Fatihi adlı dizide Çandarlı Halil Paşa’nın kızı Esleme karakterini canlandıracak oyuncunun performansı merak konusu oldu. Oyuncuya şimdiden başarılar diliyoruz.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Melike Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Tanlar Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi esleme kim mehmet bir cihan fatihi esleme oynadığı diziler mehmet bir cihan fatihi esleme sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL