Mehmet Bir Cihan Fatihi İshak Kimdir? ( Kaan Çakır)

Mehmet Bir Cihan Fatihi İshak Kimdir? ( Kaan Çakır)

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Mehmet Bir Cihan Fatihi’nde İshak, “Mehmet’in babası Sultan Murat Han’ın diğer bir veziridir. İshak Paşa Mehmet’in padişah olması ile birlikte kendi otoritesinin kaybolacağından hatta kellesinin gideceğinden endişe eder. Bu yüzden taht oyunlarında büyük riskler alacak ve kaybeden tarafta olmamak için mücadele edecektir. Üstelik Mehmet hem Çandarlı’yı hem İshak’ı vezilik makamın tutmasına rağmen İshak bu oyunlardan vazgeçmeyecektir.” Dizide İshak vezir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kaan Çakır’dır. Kaan Çakır hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi İshak Kimdir? ( Kaan Çakır)

1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yunanistan’dan ülkemize muhacir olarak göç eden bir ailenin 2. çocuğu olan Kaan Çakır, 1995 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu. Ailesinin oyuncu olmasını desteklemediğini belirten oyuncu o dönemde ailesinin böyle bir karar almasını şimdi anlayabildiğini belirtmiştir. Oyunculukta başrol oynaması ile ilgili soruya ise nerede görev verilirse orada oynayacağını söylemiştir.

Oyuncu Kaan Çakır, 1996 yılında Kara Melek dizisinde Sanem Çelik, Ece Uslu, Mustafa Alabora, Zerrin Arbaş, Ziya Kürküt, Aliye Uzunatağan, Zehra Alptürk, Mehmet Ali Bora ile birlikte oynamıştır. 1996 yılında Dormen Tiyatro ile çalışan oyuncu 1999 yılında yönetmenliğini Zeki Ökten’in yaptığı Güle Güle isimli filmde Metin Akpınar, Zeki Alasya, Yıldız Kenter, Eşref Kolçak, Haluk Bilginer, İpek Tuzcuoğlu, Ece Uslu gibi oyuncularla birlikte rol almıştır.

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Delibaş Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Kaan Çakır, 2003 yılında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisinde Necati karakterini canlandırmıştır. Dizide Mehmet Aslantuğ, Ahu Türkpençe, Ozan Güven gibi isimler yer almıştır. 2008 yılında ise Gölge isimli sinema filminde rol alan başarılı isim Başak Çakır ile evlenmiş ve bir erkek evladı olmuştur. 2011 yılında Bodrum’a yerleşen başarılı isim temiz hava ve deniz ortamlarından hoşlanmaktadır.

Kaan Çakır 2015 yılında Yemekteydik Karar Verdim isimli sinema filminde rol aldı. Arzu Okay, Mehmet Güreli, Sema Poyraz gibi isimler rol almıştır. Oyuncu son olarak 2016 yılında Bodrum Masalı isimli dizide rol aldı. Cahit karakterini canlandıran oyuncu dizide Alperen Duymaz, Şevval Sam, Toprak Sağlam, Dilan Deniz Çiçek ile birlikte rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi Kaan Çakır Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi ishak gerçek adı mehmet bir cihan fatihi ishak oynadığı diziler mehmet bir cihan fatihi vezir ishak kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL