Mehmet Bir Cihan Fatihi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Mehmet Bir Cihan Fatihi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında salı günü ekranlarda olacak olan Mehmet Bir Cihan Fatihi merakla beklenirken dizide en çok merak edilen konulardan biri de dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları oldu. Peki Mehmet Bir Cihan Fatihi izlendi mi, tuttu mu? Reyting sonuçları nasıl geldi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Kanal D ekranlarında Q3 Medya’nın hazırladığı, Cevdet Mercan’ın yönetmenliğinde, Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı, Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Ertan Saban, Funda Eryiğit, Sedef Avcı, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan ve Kaan Çakır gibi dev bir kadrosunun bulunuduğu Mehmet Bir Cihan Fatihi 20 Mart Salı günü ekranlara gelirken dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları merak edildi.

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi büyük bir prodüksiyona sahip bir dizi. Tarihi bir dizi olması ve usta oyuncuların dizide yer alması ise diziyi şimdiden merak edilir kılıyor. Tabiki dizinin reklamı şu ana kadar Türkiye’de ve yurt dışında yapılıyor. Tüm bunlar dizinin ilk bölümü ile izleneceğini gösteriyor. Ancak önemli olan sonrasında izlenip izlenmeyeceğidir. Benim düşünceme göre dizi izlenecek ancak ne kadar reyting alacak, reytingler tatmin edecek mi?

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi’nin yayınlandığı gün 3 tane önemli dizi bulunuyor. Fox ekranlarının son haftalarda reytinglerini artıran dizisi Kadın, Star Tv ekranlarının son dönemde reytingi azalsa da kemik bir izleyicisi bulunan Ufak Tefek Cinayetler ve ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı gününü reytinglerde ilk 3’te yer alan dizileridir. Peki Mehmet Bir Cihan Fatihi kaç reyting almalı ki bu dizileri geçsin ve bu kadar emeğin bir karşılığını alsın?

Salı günü geçen hafta tüm gruplarda Kadın dizisi 1. olurken, totalde 11.57, ab grubunda 10.94, abc de ise 12.08 reyting aldı. Bundan daha yüksek bir reyting alacağını düşünmemekle birlikte en fazla 13-14 reytinglere ulaşacaktır. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizi eğer ilk sırada yer almak istiyorsa bu reytingleri aşmak zorunda. En az 12 reyting almalı ki ilk sırada yer alsın. 7-8 reytingler diziyi kurtaramaz ve erken finaline neden olur. Çünkü 7-8 reytingleri Kadın dizisinin özetleri alıyor. Benim düşüncem 10 reytinglere ulaşacağı yönünde geçerse ilerisi için büyük umut verir. Siz Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin izleneceğini düşünüyor musunuz? Siz Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisini izler misiniz? 

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/saritext]

20 Mart Salı reyting sonuçları açıklandı. Mehmet Bir Cihan Fatihi ilk bölümü ile beklentilerin çok altında kaldı. En az 10 reyting ile başlaması beklenen dizi totalde 6.41 , ab grubunda 8.79, abc grubunda ise 7.88 reyting ile her üç grupta 3. oldu. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ne kadar reyting alacağı merak ediliyor. Bu hafta yayınlanacak tekrarlar ile izleyici çekerse bu reytingleri yükseltebilir. Dizi bu reytinglerle devam ederse final bile yapabilir. Zira bütçesi çok fazla bir dizi ve reytingler yeterli gelmeyebilir. Bu reytingler ile dizi henüz istenilen seviyede değil.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi izlendi mi mehmet bir cihan fatihi ne kadar izlendi mehmet bir cihan fatihi reyting sonuçları mehmet bir cihan fatihi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL