Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Hatun Kimdir? (Sedef Avcı Boyu, Sevgilisi)

Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Hatun Kimdir? (Sedef Avcı Boyu, Sevgilisi)

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında 20 Mart Salı günü ekranlara gelecek olan Mehmet Bir Cihan Fatihi tüm heyecanı ile beklenirken dizide daha önce Gülbahar Hatun’u oynanacağı söylenen Sedef Avcı son anda yapılan düzeltme ile Leyla Hatun’u oynayacak. Peki Leyla Hatun’u oynayacak olan Sedef Avcı kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Hatun Kimdir? (Sedef Avcı Boyu)

Sedef Avcı, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.79 cm boyunda 55 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere ve saçlara sahiptir. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bitirmek suretiyle tamamlayan güzel oyuncu bir zamanlar mankenlik ve modellikte yapmıştır. 1997 yılında çevresininde etkisi ile Elite Model Look yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Ardından Miss Turkey yarışmasına da katılan oyuncu burada da başarı elde etmiştir.

Sedef Avcı, Gaye Sökmen ile çalışmaya başlamış ve okul eğitimini bırakmamıştır. Şöhret olmak için değil işini yapmak için hayatına devam eden oyuncu modellikten oyunculuğa geçmiştir. Kendisini olayları alttan alan, sakin bir yapıda, orta yolu bulmaya çalışan biri olarak tanımlıyor. Güvendiği insanların yanında daha net ve açık olan oyuncu diğer insanlara karşı ise daha temkinli yanaşıyor. Eşi Kıvanç Kasabalı ile 19 yaşında tanışan ve 23 yaşında evlenen Sedef Avcı, aşkın sevgi ve güven ortamında evliliğe dönüşebileceğini söylemiştir.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Babası Erzincanlı, anne tarafı ise Boşnak olan oyuncunun babası mimar, annesi ise bir dönem mağaza müdürlüğü yapmıştır. Sedef Avcı hayatı gençken akışına göre şimdi ise yarını düşünerek yaşadığını dile getirmiştir. Müzikalleri çok seven Sedef Avcı Ferzan Özpetek sinemasında oynamak istediğini söylemiştir. Sedef Avcı üniversite okurken bir taraftan reklam filmi oynamaya bir taraftan ise modellik yapmaya çalışmış, sonrasında ise Böyle mi Olacaktı dizisinden teklif aldıktan sonra oyunculuk eğitimleri almıştır.

Sedef Avcı’nın rol aldığı projeler arasında ise; Yaprak Dökümü, Yanık Koza, Menekşe İle Halil, Umut Yolcuları, Arka Sokaklar, Mazi Kalbimde Yaradır, Romantik Komedi 2, Boynu Bükükler, Aşk Olsun, Bedel, Aşkın 5 Hali, Son Destan, Arama ve Evlat Kokusu bulunmaktadır. Sedef Avcı’ya yeni projesi Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde başarılar dileriz.

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi Sedef Avcı Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi leyla hatun gerçek adı mehmet bir cihan fatihi leyla hatun kim mehmet bir cihan fatihi leyla hatun oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL