Mehmet Bir Cihan Fatihi Melike (Leyla Tanlar) Kimdir? Çandarlı’nın Kızı

Mehmet Bir Cihan Fatihi Melike (Leyla Tanlar) Kimdir? Çandarlı’nın Kızı

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizi Mehmet: Bir Cihan Fatihi heyecanla beklenirken, diziyi Q3 Yapım üstleniyor. Dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Seda Bakan, Selin Demiratar, Çetin Tekindor, Metin Akpınar, Altan Erkekli gibi usta isimler bulunuyor. Mehmet: Bir Cihan Fatihi dizisine yeni karakterlerde dahil oluyor. Bu karakterlerden Melike’yi Hazal Filiz Küçükköse  canlandırıyor. Daha önce Leyla Tanlar’ın canlandıracağı söylenen Melike karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse’yi tanıyalım.

Mehmet: Bir Cihan Fatihi Melike (Hazal Filiz Küçükköse) Kimdir?

1998 yılında Mersin ilinde dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse 172 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu kova burcudur. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü 3. sınıfta donduran oyuncu sonrasında Ankara Üniversitesi Kimya bölümü mezunudur. Lisanslı basketbolcu olan oyuncu atletizim ile de ilgilenmektedir. Fanatik Beşiktaşlı’dır. Oyuncunun babası Devlet Demiryolları’ndan emeklidir. Annesi ev hanımı olan Küçükköse’nin iki abisi ve bir ikiz kız kardeşi bulunmaktadır.

Fedakar biri olduğunu dile getiren oyuncu karşısındakine odaklı yaşadığını söylüyor. Üniversite okuduğu yıllarda tiyatro sahne eğitimi aldığını dile getiren oyuncu facebooktan gelen bir mesaj ile deneme çekimlerine gitmiş. Kendisini bir anda Deniz Yıldızı dizisinde bulan oyuncu her şeyi sette öğrendiğini ve kendisini İstanbul’a attığını söylüyor. İnsanların bir yerlere ulaşmak için fedakarlık yaptığını belirten oyuncu en mantıklı yol hangisi ise oradan gitmeyi tercih ettiğini de sözlerine ekliyor.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Leyla Tanlar Esleme Rolünde Tıklayınız![/mavitext]

Hazal Filiz Küçükköse kendisini seksi bulanların olduğunu ancak kendisi daha çok çoçukcu tarafının ağır bastığını söylüyor. Sabah kalktığında önce kedisi ile oynayıp koklaştığını söyleyen oyuncu aksi durumda kedisinin kendisine trip attığını belirtmiştir:) Huzur bulduğu yerin ise yeşillik ve ormanlık bir alanda olan dağ evi olduğunu ancak buraya çok gidemediğini söylüyor. Başarının üç sırrını da açıklayan oyuncu azim, çalışmak ve anda kalabilmek olarak tanımlıyor.

Deniz Yıldızı’nda Gözde karakterini canlandıran oyuncu 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisinde Ada karakterini canlandırmıştır. 2012 yılında Ustura Kemal karakterini canlandıran oyuncu 2012 yılında Uçurum dizisinde rol almıştır. Beni Affet dizisinde Leyla karakterini canlandıran Küçükköse, 2014 yılında Günahkar, 2015-2017 yıllarında ise Paramparça dizisinde Cansu karakteri ile ünlenmiştir. 2017 yılında ise Rüya isimli dizide rol almıştır.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[/mavitext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi Hazal Filiz Küçükköse Videosu

Etiketler: fatih dizisi melike kim mehmet bir cihan fatihi melike gerçek adı mehmet bir cihan fatihi melike kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL