Mehmet Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan Kimdir? ( İsmail Demirci)

Mehmet Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan Kimdir? ( İsmail Demirci)

Yazar: Emre Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde karakterler ve oyuncular belli olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Şehzade Orhan oldu. Şehzade Orhan, Osmanlı tahtının diğer adayıdır ve esir durumdadır. Osmanlı’da iç karışıklığa neden olma ihtimaline karşılık Bizans’a belli bir para ödenmektedir. Ancak Sultan 2. Murat Han vefat edince Şehzade Orhan tahta geçme sırasının kendisinde olduğunu düşünür ve bunun için Mehmet ile savaşmaya hazırdır. Dizide Şehzade Orhan karakterini canlandıracak olan oyuncu İsmail Demirci oldu. İsmail Demirci hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan Kimdir? ( İsmail Demirci)

1984 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Üniversitede Bilgisayar Programcılığı okuyan ve buradan mezun olan oyuncu oyuncu olmadan bir çok farklı işte çalışmıştır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Tiyatro okuyan oyuncu 2009 yılında mezun oldu. 2012 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar’ın adamlarından Erkan karakterini canlandırmıştır. Dizide Memati’yi vurarak öldürmüştür. Şimdi iki oyuncu Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde buluştu.

İsmail Demirci 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim isimli dizide Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay, İdil Fırat, Şemsi İnkaya, Ege Aydan, Kerem Alışık gibi oyuncularla birlikte rol aldı. 2014 yılında Kasım ayında vizyona giren Tut Sözünü isimli sinema filminde rol aldı. 2014 yılında ise Kod Adı Reaksiyon isimli Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, Yurdeer Okur ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Delibaş Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

İsmail Demirci, 2017 yılında Hande Soral ile evlendi. Oyuncu sadece bu projelerde yer almadı. Bir çok projede adını duyurdu. 2010 yılında Sessiz Gece, Türkan (Asistan Doktor Mehmet), 2011 yılında ise Anneler ve Kızları dizisinde Sedat karakterini canlandırdı. 2011 yılında Mor Menekşeler isimli dizide Harun karakterini canlandırmıştır.

İsmail Demirci 2015 yılında Fabrika Kızı ve Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol alan oyuncu 2016 yılında Babaların Babası isimli sinema filminde rol aldı. Yine aynı yıl Posta Kutusu isimli sinema filminde rol aldı. Oyuncu 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan ve erken final yapan Babamın Günahları isimli dizide rol aldı. Dizide Reha karakterini canlandırdı. Oyuncuya Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde başarılar diliyoruz.

[saritext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Çandarlı Halil Paşa Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Mehmet Bir Cihan Fatihi İsmail Demirci Videosu

Etiketler: mehmet bir cihan fatihi şehzade orhan gerçek adı mehmet bir cihan fatihi şehzade orhan kim mehmet bir cihan fatihi şehzade orhan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL