Mehmetçik Kutlu Zafer 17 Ocak 31. Bölüm Fragman ve Özeti

Kanalların ortak kararı gereği dizilerin yayınlanmadığı bir haftada Perşembe günü ekranlara gelen tek dizi olan Mehmetçik Kutlu Zafer yine heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Mehmetçik 17 Ocak Perşembe 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde Hamilton bir anda Mehmet ile karşılaşmış ve ona inanmıştır. Mehmet’in söylediklerinden yola çıkarak Genaral Towhsend’i ikna etmiş ve yarma harekatı için düğmeye basılmıştır. Amaçları Türk kuşatmasını yarmak ve savaşın seyrini değiştirmektir.

Osmanlı Kışlasında Hintli Askerler… Savaş meydanı toz topraktır. Hamilton askerlerine hücüm emri vermiştir. Herkes İngilizlerin Türk ordusunu yaracağını düşünürken Hintli askerler bir anda Osmanlı kışlasına doğru koşmaya başlarlar. Bu hamle Hamilton’a büyük darbe vurmuştur. Hamilton o anda Mehmet’in aklının geldiği anlamıştır ama artık çok geçtir.

Hamilton bu ağır yenilgini intikamını almak için kolları sıvar. Gizli bir mekanda tuttuğu Zeynep’i öldürmek için düğmeye basar. Tabi Mehmet boş durmayacaktır.

Mehmetçik Kutlu Zafer 17 Ocak 31. Bölüm Fragman