Mehmetçik Kutlu Zafer Final Yapacak Mı? Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Bitiyor?

Mehmetçik Kutlu Zafer Final Yapacak Mı? Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Bitiyor?

Yazar: Emre Mehmetçik Kut'ül Amare

TRT 1 ekranlarının severek izlenen dizilerinden Mehmetçik Kutlu Zafer final iddiaları ile karşı karşıya.Geçtiğimiz sezon Megmetçik Kut’ ül Amera olarak başlayan dizi, yeni sezonda izleyici kitlesinın karşısına Mehmetçik Kutlu Zafer olarak gelmiştir. Megmetçik Kutlu Zafer dizisinin final kararı aldığı öğrenildi.

Kamil Aydın’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin başrollerini, İsmail Hacıoğlu, Cansu Tosun, İsmail Ege Şaşmaz, Hakan Vanlı gibi ünlü isimlerin yakın zamanda final yapacağı söyleniyor.Mehmetçik Kutlu Zafer neden final yapacak , final tarihi belli mi?

TRT bir dizilerinin severek izlenen dizisi Mehmetçik Kutlu Zafer yakın zamanda ekranlara veda edeceği biliniyor, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin konusu birinci Dünya Savaşı’na hazırlanan Osmanlı’da tek umutları devletin yeniden kurtuluşu ve dirilişi olan Mehmet ve arkadaşlarının umut dolu hikayesini anlatan dizi, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin final tarihi belli oldu.

Mehmetçik Kutlu Zafer  34. bölüm ile 5 Şubat 2019 Salı akşamı ekranlara  veda edeceği söyleniyor, severek izlenen dizi mehmetçik kutlu zafer 35. bölüm ile 12 Şubat akşamı veda etmesi gibi bir durum söz konusu değildir finale göre ayarlanan senaryo sevenlerinin karşısına 5 Şubat 2019 Salı akşamı ekranlara gelecektir. Severek izlenen Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin hayran kitlesi büyük bir üzüntü içindedir.

Etiketler: Mehmetçik Kutlu Zafer neden final yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL