Mehmetçik Kut’ül Amare 15 Şubat Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Mehmetçik Kut’ül Amare 15 Şubat Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Mehmetçik Kut'ül Amare

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Mehmetçik Kut’ül Amare’den izleyenlerine kötü haber geldi. Dizinin 15 Şubat perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümü yayınlanmadı. Yeni bölüm yerine özet bölümünü gören izleyiciler büyük bir şok yaşarken Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok? Neden yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi soruları sormaya başladı. Peki Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm neden yayınlanmadı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmetçik Kut’ül Amare 15 Şubat Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarında Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını yaptığı, Kaan Taşaner, Serdar Gökhan, İsmail Ege Şaşmaz, Gamze Özçelik, İlker Aksum gibi oyuncuların başrollerinde oynadığı Mehmetçik Kut’ül Amare 15 Şubat perşembe günü ekranlara özet bölümü ile gelecek. İlgiyle takip edilen tarihi dizi Mehmetçik Kut’ül Amare neden özet bölümü ile yayınlandı. Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Mehmetçik Kut’ül Amare’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamayı olduğu gibi sizlere aktarıyoruz.

“Yaşadığımız teknik sorunlar nedeniyle, 15 Şubat Perşembe günü Mehmetçik Kûtulamâre tekrar bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. Aksiyon, macera ve sürprizlerle dolu 5.Bölümüyle Mehmetçik Kûtulamâre 22 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1’de yayınlanacak.Yaşanan teknik sorundan ötürü siz kıymetli izleyicilerimizden özür dilerken; Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin teknik, içerik, yapım ve prodüksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla”. ifadelerine yer verildi.

[saritext]Mehmetçik Kut’ül Amare Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Mehmetçik Kut’ül Amare son bölümde Osmancık Taburu’nun Bağdat’a ilerleyişi devam ederken Cox’un baskınlarını da başarı ile atlatmıştır. Bu arada yaralı bacağına rağmen Mehmet ise büyük bir fedakarlık göstermiştir. Bu arada Hüsrev ile Cox karşılaşmıştır. Ancak ikili birbirini tanımaz. Diğer taraftan Mehmet Zeynep ile karşılaşmış ve ayağınında iyileşmesini sağlamıştır. Süleyman Askeri Mehmet’i bulmuş ve ekibine yemin ettirerek katmıştır. Mehmetçik Kut’ül Amare’nin 5. bölümü ile 22 Şubat Perşembe günü ekranlarda olacak.

[mavitext]Mehmetçik Kut’ül Amare Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Mehmetçik Kut’ül Amare 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler: mehmetçik kutül amare bitti mi mehmetçik kutül amare neden yok mehmetçik kutül amare yeni bölüm 15 şubat neden yok mehmetçik kutül amare yeni bölüm ne zaman yayınlanacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL