Mehmetçik (Kut’ül Amare) Elizabeth Kimdir? (Gamze Özçelik) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Mehmetçik (Kut’ül Amare) Elizabeth Kimdir? (Gamze Özçelik) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Mehmetçik Kut'ül Amare

TRT 1 ekranlarında perşembe günleri yayınlanacak olan dizi Mehmetçik Kut’ul Amare’de karakterlerde belli olmaya devam ediyor. Dizide Elizabeth 32 yaşında Amerikalı bir gazeteci görünümünde bir casustur. İyi bir iltişim yeteneğine ve keskin bir zekaya sahiptir. Dizide Elizabeth karakterini canlandıran oyuncu ise Gamze Özçelik’tir. Gamze Özçelik kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmetçik (Kut’ül Amare) Elizabeth Kimdir? (Gamze Özçelik) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Gamze Özçelik, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.74 boyunda 62 kg ağırlığındaki oyuncunun asıl mesleği mankenliktir. Koyu saç rengine sahip oyununun göz rengi ise koyu sarıdır. Lise eğitimini Maltepe Anadolu Lisesi’nde tamamlayan oyuncu Lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesinde tamamladı. Tülin Albay ve Talat Özçelik’in kızı olan Gamze Özçelik’in bir de kız kardeşi bulunmaktadır. 1999 yılında katıldığı Model Look isimli güzellik yarışmasında 4. olan oyuncu sonrasında Kanal D ekranlarında yayınlanan güzellik yarışmasında ise 2. oldu. Burada teklifleri değerlendiren model oyunculuğa ağırlık verdi.

Gamze Özçelik, hayır defileleri dışında modellik yapmadı. Oyunculuk eğitimleri alarak Gaye Ajansına kaydını yaptıran Gamze Özçelik ilk olarak Eyvah Kızım Büyüdü isimli dizide rol aldı. Cinler ve Periler, Tatlı Hayat ve Serseri isimli projelerle kendisini geliştiren başarılı isim Hırsız Var isimli film ile ilk film deneyimini kazandı. Filmde Haluk Bilginer ve Mehmet Ali Erbil ile birlikte rol aldı. Gamze Özçelik, 2004 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Popstar programını Haldun Dormen ile birlikte sunarken Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Ahmet San, Deniz Seki ise jüri üyeleri arasında yer almıştır.

[mavitext]Mehmetçik Kut’ül Amare Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Gamze Özçelik Kanal D ekranlarında 2006 yılında çekimlerine başlanan ve hala devam eden Arka Sokaklar isimli dizide başrolde oynadı. Buzda Dans isimli programı da sunan oyuncu 2013 yılında Fatih dizisinde bir cariyeyi oynadı. 2008 tarihinde Uğur Pektaş ile evlenen oyuncu 2011 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde Ebru Gündeş’in takımında yer aldı. Oyuncu Gamze Özçelik’e yeni projesinde başarılar dileriz.

Mehmetçik Kut’ül Amare Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![saritext][/saritext]

Gamze Özçelik O Ses Türkiye Videosu

Etiketler: mehmetçik elizabet boyu mehmetçik elizabet gerçek adı mehmetçik elizabet kim mehmetçik elizabet sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL