Meleklerin Aşkı 2 Ağustos Fragmanı Özeti 5.Bölümde Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Romantik komedi tarzında Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Show TV’nin sevilen dizisi meleklerin aşkı 4 bölümü geride bıraktı.İzleyenlerin merak konusu ise meleklerin aşkı dizisinde neler olacak 5 bölümde. İzleyiciler yeni bölüm fragmanında neler var bekleyişi içine girdi.

Genç oyuncuların kendisine yer bulduğu Meleklerin Aşkı yaz sezonunda özellikle gençlerin oldukça ilgisini çekti. Dizide geçen haftaki bölümünde olanlara şöyle bir göz atacak olursak Yağmur uzun süredir aradığı annesinin izini ulaşacaktır. Melek’le birlikte elindeki adrese doğru yola koyulur ve artık annesinin bulunduğu evin önünde durur. Yıllardır aradığı, özlemini çektiği annesini göreceğini düşünürken koskoca bir boşlukta bulur kendini.

Yağmur Melek’le ilk kez bu kadar yakin oluşu ile kendini avuturken İstanbul’dan gelen misafirler hiç de beklemediği hareketleri yapar. Bu sefer tek sorun Deniz olmamakla birlikte yağmurun rakibi de Alaçatı’da kendini gösterir.

Meleklerin Aşkı Oya Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Misafir de gelse Yağmur ve Meleğin arası çok iyidir. Uzun zamandır bir araya gelmek isteyen Yağmur ve Melek ilk defa bu kadar birbirine yakın ve kendilerini tanıma fırsatı bulmuştur.

Rukiye ise Nuriye kullanarak yapacakları bütün her şeyi mahveder. Yağmur yine yanlış anlaşılmış Melek yağmuru en yakın arkadaşı ile birlikte görmüştür. Yağmurun anlattıkları biraz hafifletici gibi gözükse de artık iş çığrından çıkmış tahmin bile edemediği bir kızla yanlış anlama yüzünden kızın abisi ve ailesi ile karşı karşıya gelmiştir.

Meleklerin Aşkı Reyting Sonuçları Nasıl? Erken Final Mi Yapacak?

Bu yanlış anlamadan sıyrılmak için yağmurun yapması gereken sizce nedir ? Yağmur bu sefer meleği sonsuza kadar kaybetmemek için her şeyi kabul edecek midir yoksa reddedecek midir?

Meleklerin Aşkı 5. Bölüm Fragman(Güncellenecektir)

Etiketler: meleklerin aşkı 2 ağustos neler olacak meleklerin aşkı 5. böüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL