Meleklerin Aşkı Deniz Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Neler?

Meleklerin Aşkı Deniz Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Üst üste yayınlanan tanıtım filmleriyle izleyenleri şimdiden meraklandıran Meleklerin Aşkı ekrana gelmek için gün sayıyor. 5 temmuz perşembe akşamı ekrana gelecek olan dizi izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Dizide ana karakterlerin yanı sıra yardımcı oyuncular da dikkat çekiyor. Bu isimlerden biri de Meleklerin Aşkı dizisinde izlediğimiz güzel ve genç oyuncu Deniz. Meleklerin Aşkı Deniz kim?

Rukiye’nin güzeller güzeli kızı Melek’in en akın arkadaşıdır. O da tıpkı Melek gibi hırslı bir aktivisttir ama o haksızlıklara karşı çıkmak için kendini kapılara zincirlemeyi bildiği gibi aşkının ya da önüne koyduğu hedefin uğruna başkalarını da zincirlemeyi göze alabilmektedir. Deniz Yağmur’u ilk gördüğü anda gözüne kestirir ve bundan sonra hedefine kilitlenir.

Meleklerin Aşkı Deniz kim sorusunu yanıtladıktan sonra bu karaktere hayat veren oyuncuyla ilgili tüm merak edilenleri sizler için araştırdık. Meleklerin Aşkı Deniz olarak tanıdığımız oyuncunun gerçek adı Rümeysa Arslan’dır.

İlk kez ekranlarda gördüğümüz oyuncu; Öğretmen bir anne ve Futbol Antrenörü bir babanın kızı olarak 1998 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi.  Rümeysa Arslan, anne ve babasının mesleği dolayısıyla Ankara, Batman, Sason ve Çanakkale gibi ülkenin bir şehrinde hayatını sürdürdü. Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünü kazanan Rümeysa eğitimini dondurdu. Çok küçük yaştan itibaren  gitar çalıp şarkı söylediği için bir süre sonra asıl hayalinin sahnede olmak ve müzik yapmak olduğuna karar vermiştir.

Ve rotasını hayalleri yönünde çeviren Rümeysa Arslan İstanbul Haliç Üniversitesi’nin Konservatuvar sınavlarına girip Opera bölümünü kazandı. Yüksek Öğrenimine Haliç Üniversitesinde hala aynı okulda devam eden Arslan, profesyonel oyunculuk kariyerinin ilk adımını Meleklerin Aşkı dizisiyle attı.

Meleklerin Aşkı Deniz karakteriyle ilgili en çok merak edilen diğer bir detay ise sosyal medya hesapları.

Rümeysa Arslan’ın instagram hesabı: @arslanrumeysa

Etiketler: diriliş ertuğrul irene kim diriliş iren kim meleklerin aşkı deniz kim meleklerin aşkı denizin oynadığı diziler neler meleklerin aşkı dizisi deniz kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL