Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Perşembe akşamlarını neşelendirmeye hazırlanan Meleklerin Aşkı 5 temmuzda ekran serüvenine başlıyor. Seçkin oyuncu kadrosu ve dolu dizgin konusuyla dikkat çeken Meleklerin Aşkı dizisiyle ilgili her bir detay merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu detaylardan biri de dizinin nerede çekildiği yönünde. Meleklerin Aşkı dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede? 

Aşkın ve romantizmin  komediyle birleştiği Meleklerin Aşkı 5 Temmuz Perşembe Show TV’de seyircisiyle buluşacak. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un yönettiği, yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerde imzası bulunan Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı” oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor.

Meleklerin Aşkı dizisi nerede çekiliyor sorusunu sizleri daha fazla meraklandırmadan yanıtlayalım. İstanbul Zekeriyaköy’de çekimleri başlayan Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi bir çok kaliteli isim yer alıyor. Özellikle dizinin küçük ve sevimli kahramanı Şirin.

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor sorusunu yanıtladıktan sonra dizinin eğlenceli konusundan bahsedelim. Yağmur daha bebekken annesi tarafından huzur evine terk edilmiş zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç olarak yetiştirilmiştir.  Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç ve güzel bir kadındır.

Melek ve Yağmur’u birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven büyüten ve ilgilenen Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü türlü oyunlar yapar. Fakat kader Rukiye’nin işini çok kolaylaştıracaktır.

Çünkü Yağmur; Melek’i ilk gördüğü andan itibaren aşık olmuştur.  Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Çekilmez ailesine bakıcı olarak katılır.  Yağmur’un işi hiç te kolay değildir Melek’e ulaşması için önce eniştesi Necmettin’i atlatması gerekmektedir. Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı verdiği savaşı kazanabilecek mi? Yağmur ve Melek bir araya gelebilecek mi? Tüm bunları son derece eğlenceli haliyle ekrana getiren Meleklerin Aşkı izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor? Sorusunu tekrar yanıtlayalım. Meleklerin Aşkı çekimleri İstanbul Zekeriyaköy’de başladı. Sizler setin tam adresini biliyorsanız yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: meleklerin aşkı dizi seti nerede meleklerin aşkı nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL