Meleklerin Aşkı Melek Kim? Yaşı, Boyu, İnstagram Hesabı

Meleklerin Aşkı Melek Kim? Yaşı, Boyu, İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Yeni Diziler

Meleklerin Aşkı dizisine ismini veren Melek karakterine son dönemlerin gözde isimlerinden Gülper Özdemir hayat veriyor. Son olarak Tutsak dizisinde izlediğimi güzel ve yetenekli oyuncu Show TV ekranlarında yayın hayatına başlaması planlanan Meleklerin Aşkı dizisinde bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkıyor. Meleklerin Aşkı Melek kim sorusuna yanıt arayanlar için detaylar haberimizde…

Tutsak dizisinde sakin, zorluklara göz yuman ve hayatı zorluklar içinde geçmiş bir kadına hayat veren Gülper Özdemir, Meleklerin Aşkı dizisinde, genç dinamik, hayat ve enerji dolu güzel bir genç kıza hayat veriyor.

Gülper Özdemir Kim? Ciddi bir kitle tarafından Fahriye Evcan’a benzetilen ekranların yeni yıldızı Gülper Özdemir 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini ABD Truman State Universty’de alan güzel oyuncu Gülper Özdemir aynı zamanda Almanya Rhein Main University of Applied Sciences okunda da eğitim almıştır. Malta, Güney Hindistan, Güney Afrika, Dubai ve Londra gibi bir çok ülke gezmiştir. Frankfurt’ta öğrenciyken aynı zamanda garsonluk yapan Gülper Özdemir burada bir Türk cast ekibiy tarafından keşfedildi. Ve aradan 3 yıl geçtikten sonra ilk kez Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle oyunculuk hayatı başladı.

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı  genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un üstlendiği, yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerde imzası bulunan Ersoy Güler’in oturduğu Meleklerin Aşkı’nın oyuncu kadrosu tamamlandı ve dizinin çekimleri başladı. Zekeriyaköy’de çekimleri star alan Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve bu isimlere eşlik eden birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor.

Meleklerin Aşkı Melek karakteri dizide; kendini doğaya adamış, aklı başında iyilik sever ve hayat dolu bir insan. Ve yolu bir gün Yağmur’la kesişecek. Yağmur daha bebekken annesi tarafından huzur evine bırakılmış ve burada büyütülmüş merhametli, yakışıklı ve ince ruhlu bir gençtir. Yağmur ve Melek’in hayatları Melek’in annesi Rukiye sayesinde çakışacaktır. Büyük kızı ve damadına kızdığı için huzur evine yerleşen ve Yağmur’u öz oğlu gibi büyüten Rukiye, kızı Melek ve Yağmur’u evlendirmek için her yolu deneyecek.

Fakat Yağmur zaten Melek’i ilk gördüğü andan itibaren aşık olacak. Fakat Melek’in eniştesi Necmettin’in Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayalleri vardır. Yağmur ve Melek etraflarında dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelebilecek mi?

Etiketler: meleklerin aşkı melek kim meleklerin aşkı melekin gerçek adı ne meleklerin aşkı melekin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL