Meleklerin Aşkı Necmettin Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Meleklerin Aşkı Necmettin Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Meleklerin Aşkı dizisi perşembe günü yayın hayatına başlıyor. Ailece izlenecek komedi ve romantizmin bir arada işlendiği ve dizinin başarılı oyuncu kadrosuyla taçlandığı Meleklerin Aşkı dizisi Necmettin kim? Oynadığı diziler ve özel hayatıyla ilgili tüm merak edilenler…

Süreç Film imzası taşıyan ve genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un üstlendiği, yönetmen ve senaristliğini Ersoy Güler’in yaptığı Meleklerin Aşkı 5 temmuz perşembeden itibaren evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Çekimleri İstanbul Zekeriyaköy’de devam eden dizinin en eğlenceli ve komik karakterlerinden biri de Melek’in eniştesi Necmettin. Meleklerin Aşkı Necmettin kim?

Meleklerin Aşkı Necmettin’in önce dizideki rolündewn bahsedelim. Çekilmez ailesinin babası Rukiye Hanımın sürekli didiştiği damadıdır. Bir eşek çiftliği vardır ve geçimini bu çiftlikten sağlamaktadır fakat gözü daha yükseklerdedir. Çiftliğin ismi Eşek Cenneti’dir. Pinti, kıskanç ve maço görünmeye çalışan bir adamdır. Necmettin’in tüm hayatı hesap- kitap, kar –zarar üzerinedir. Tek amacı kara geçmek ve zengin olmaktır.

Geleneksel ve maço  tavrından dolayı evde kendi sözünün geçmesini ister. Necmettin öyle olduğunu zannederken Melike ve çocuklar onu çok çözdükleri için Necmettin’e tamam der ve yine kendi bildiklerini okur. Sadece kaynanası Rukiye bu düzene ayak uydurmaz ve tüm varlığıyla Necmettin’i domine etmekten çekinmez. Çünkü Necmettin bir tek Rukiye Hanım’dan çok çekinmektedir. Fragmanda da izlediğimiz gibi Necmettin dizinin önemli renklerindendir.

Meleklerin Aşkı Necmettin karakterine hayat veren oyuncu Toygan Avanoğlu’dur. Toygan Avanoğlu kim?  19 Ocak 1979’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroya ve oyunculuğa ilgisi küçük yaşlarda başladı. İlk olarak Kanalizasyon isimli sinema filminde oynadı. Akabinde tiyatro çalışmalarında yer alan Avanoğlu, 2012 yılında Düşman Kardeşler dizisiyle ilk beyaz ekran deneyimini yaşadı. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl ve Benim İçin Üzülme, Güzel Köylü ve Hanım Köylü dizilerinde rol aldı.

Hayati Tehlike isimli sinema filminin başrolünde yer alan Toygan Avanoğlu, Kedi Özledi, Deli Aşk, Ayla ve Yol Arkadaşım filmlerinde de rol almıştır. Son olarak Beyaz Perde de büyük ses getiren Ayla filminde rol almıştır.

Etiketler: meleklerin aşkı dizisi mecmettin kim toygan avanoğlu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL