Meleklerin Aşkı Oya Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Meleklerin Aşkı Oya Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Meleklerin Aşkı 5 temmuz perşembe ekran serüvenine start veriyor. Dizinin ilk bölümünde karakterler ve konu hakkında bilgi sahibi olduk. İzleyen herkesin kendinden bir pay bulacağı ve yediden yetmişe herksin ilgisini çekmeyi hedefleyen Meleklerin Aşkı dizisinde her bir karakter izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. Meleklerin Aşkı Oya kim? Kaç yaşında? 

Önce Meleklerin Aşkı Oya kim sorusunu yanıtlayalım. Oya Çekilmez ailesinin ikizlerinden biridir. Ailenin ergenlik çağındaki kızları Oya hem çok zeki hem de çok kurnazdır. Yeri geldiğinde saf yer  geldiğinde tüm olayların içinden tereyağından kıl çeker gibi kurtulmanın yolunu bulur. İşin içinden çıkamadığı zamanlarda kullandığı mağdur duruşuna ise kimse dayanamaz. Oya Çekilmez soy adını başarıyla taşıyan bir aile üyesi.

Şimdi Meleklerin Aşkı Oya karakterine hayat veren genç ve yetenekli oyuncu Deniz Kaynak kim sorusunu yanıtlayalım. Deniz Kaynak;

Antalya Özel Sınav Okulunda 8. Sınıfta eğitimine devam ediyor. 2015-2016 Martı Yayınları Türkiye Genel Deneme Sınavı İl 3.cüsü, Türkiye 6.cılığı bulunuyor.  2015-2016 MEB İl Müdürlüğü PTS Sınavı İl 2. Si olmuştur. 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem üstün başarı ve Altın Kartal ödülünün sahibidir.

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Programları Başkanlığı 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri, bölge finali Hurma Toprak projesi

2018 Tübitak Bilim Proje Yarışması için diğer bir projesi şu an değerlendirme aşamasında.  SAKARYA FIRAT Sezon kadrosunda TRT 1 TV. Dizisinde Nilgün Öğretmen’in Kızı ELİF Karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Dizinin yapımcısı Osman Sınav, senaryosu ise şuanda Sen Anlat Karadeniz’in senaryosunu kaleme alan Sinegraf tarafından hazırlanmıştı.

Her Şey Yolunda dizisinde Arzu Yanardağ’ın çocukluğunu canlandırmıştır. Hem derslerindeki başarısı hem de oyunculuktaki performansıyla takdiri ve alkışı hak eden bir isim. Umarız istediği başarıyı yakalar.

Meleklerin Aşkı dizisi Oya kim sorusunu sizler için yanıtladık. 

Etiketler: meleklerin aşkı dizisi oya kim meleklerin aşkı oya


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL