Meleklerin Aşkı Reyting Sonuçları Nasıl? Erken Final Mi Yapacak?

Meleklerin Aşkı Reyting Sonuçları Nasıl? Erken Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Berkay Hardal ve Gülper Özdemir’i aynı projede buluşturan Meleklerin Aşkı 5 temmuz perşembe akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Dizi romantizmi ve komediyi aynı anda seyirciye sunmayı planlıyor. Özenle seçilmiş oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusuyla yaz sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Meleklerin Aşkı reyting sonuçları nasıl? İzlendi Mi? Tuttu mu? Erken final mi yapacak? 

Uzun süredir tanıtımları yayınlanan ve yayın tarihi merakla beklenen dizi için perşembe akşamı seçildi. Show TV’de ekrana gelen dizi kanalın büyük bir eksikliğini kapatacak. Çünkü Show Tv sezon boyunca Çukur dışında bütün dizilerinden sınıfta kaldı ve erken final yapmak zorunda kaldı. Şimdi yaz sezonu için hazırladığı dizi projelerini art art ekrana getirmeye devam ediyor. Büyük beklentilerle yayın hayatına başlayan Meleklerin Aşkı reyting sonuçları nasıl? İzlenir mi tutar mı? 

Yağmur daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılmış ve burada, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç olarak yetiştirilmiştir.  Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış güzel bir genç kızdır. Bu iki gencin kalbini birleştirmek isteyen kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den başkası değildir. Yağmur, Melek’i ilk gördüğü andan itibaren aşık olur. Bu da Rukiye’nin işini daha da kolaylaştırır. Rukiye büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşmiştir. Rukiye’nin huzur evinden ayrılmasıyla Yağmur da çekilmez ailesinin baş kahramanlarından biri olur. Melek’in tam bir servet ve para düşkünü eniştesi Necmettin; onu zengin iş ortağı ile evlendirmeye çalışır.  Melek ve Yağmur’un bir araya gelmek için verdiği eğlenceli savaş izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Günümüzde buna benze projeler oldukça fazla olduğu için Meleklerin Aşkı üstün bir başarı gösteremeyecek. Diziyi izlenebilir kılan en önemli özellik kadrosunda genç kızların hayran olduğu bir ismi bulunduruyor olması. İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakteriyle hayatımıza giren ve kısa sürede adından söz ettiren Berkay Hardal Meleklerin Aşkı dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayacak.

Berkay Hardal ve Gülper Özdemir ikilisinin uyumlu bir partner olduğunu da düşünmüyoruz açıkçası. Fakat komediyi dozunda işlerlerse dizi kıtlığının çekildiği şu sıralarda kendine ortalama bir izleyici kitlesi edinebilir. Fakat Meleklerin Aşkı yaz dizisi olmaktan daha öteye gidemez.

Meleklerin Aşkı reyting sonuçları nasıl sorusuna gelince; Meleklerin Aşkı ilk bölümüyle 2-3 oranında bir reyting puanı yakalaması bekleniyor. Tabi dizinin ilk bölümü hafta boyunca tekrarlarıyla ekrana geleceği için ilerleyen bölümlerde reytinglerini yükseltebilir.

Meleklerin Aşkı dizisini sizler nasıl buldunuz? Meleklerin Aşkı Yağmur ve Melek’in uyumunu nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: meleklerin aşkı izlendi mi meleklerin aşkı reyting sonuçları nasıl meleklerin aşkı tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL