Meleklerin Aşkı Sercan Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Meleklerin Aşkı Sercan Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Meleklerin Aşkı 5 temmuz perşembe ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Projenin oyuncu kadrosunda birbirinden değerli isimler yer alıyor. Meleklerin Aşkı Sercan da bu isimlerden biri. Meleklerin Aşkı Sercan kim? Kaç yaşında? Gerçek adı ve oynadığı diziler neler? 

Meleklerin Aşkı Sercan Yağmur’un en yakın arkadaşıdır. Hayat dolu eğlenceli ve tertemiz bir kalbi vardır.  Eğer Yağmur bir yerde bir tartışmaya karışmış ya da başına bir bela açılmışsa bunun tek nedeni vardır, o da tabi ki Sercan’dan başkası değildir.  Başına açtığı tüm işleri, iyi niyetinden ve sözde  çok delikanlı olduğundan açar. Sercan’ın kız meselelerinde hiç gözü yoktur dersek büyük bir yalan olur. Dizinin en renkli isimlerinden biridir.

Meleklerin Aşkı Sercan’a hayat veren oyuncu Alihan Aracı’dır.  1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesinde mühendislik bölümünden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.  Küçük yaşta tiyatro ile tanışan oyuncu, öğrenimi devam ederken de üniversitelerin tiyatro kulüplerinde oyunculuk amatör olarak oyunculuk çalışmaları yaptı. Bu güne kadar;  Aşk ve Ceza, Kalbim Seni Seçti, Babam İçin, Bugünün Saraylısı ve Hayat Bazen Tatlıdır dizi projeleri ile televizyon filmi  Niyazi Bey’de rol alarak adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Başrol oynadığı son sinema filmi Suda Balık’taki performansıyla birçok uluslararası festivalde en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterildi. Alihan Aracı, günümüzde Meleklerin Aşkı dizisinde Sercan karakterine hayat vermektedir.

Meleklerin Aşkı Sercan kim sorusunu sizler için yanıtladık. Meleklerin Aşkı komedi ağırlıklı konusuyla yaz aylarında evlerimizi neşelendirmeye geliyor.

Etiketler: meleklerin aşkı dizisi sercan kim meleklerin aşkı sercan kim meleklerin aşkı yağmurun arkadaşı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL