Meleklerin Aşkı Şirin (Çocuk Oyuncu) Kim? Kaç Yaşında?

Meleklerin Aşkı Şirin (Çocuk Oyuncu) Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Meleklerin Aşkı dizisinin en küçük sevimli karakteri Şirin kim? İsminin bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyan Şirin karakterine hayat veren çocuk oyuncunun gerçek adı Ebrar Alya. Meleklerin Aşkı başlar başlamaz belki de izleyenlerin en çok ilgisini çeken karakter Şirin olacak. Meleklerin Aşkı Şirin Kim? Kaç yaşında? 

Meleklerin Aşkı Şirin; Henüz sadece altı yaşında olan Şirin, Çekilmez ailesinin en küçük üyesidir. Büyümüş de küçülmüş lafının tam olarak anlam bulduğu Şirin aslında olayların odak noktası. Çekilmez  ailesinin neşesi ve istihbaratıdır. Çocuksu hisleri, uyanı ve hinlik  gibi görünen saflığı sayesinde kimi zaman çözülmez denen olayları çözüme kavuşturacak kimi zaman da ufak çaplı da olsa içinden çıkılmayacak felaketlere yol açacaktır. Yağmur’un kendisine bakıcı olarak alınmasıyla bu duruma çok sevinecek.

Meleklerin Aşkı Şirin kim sorusunu yanıtladıktan sonra bu sevimli karaktere hayat veren ve oyunculuğuyla büyüklere taş çıkaran Ebrar Alya’yı tanıyalım.  30.09.2013’de dünyaya gelen  Ebrar Alya Demirbilek, 6 aylıkken Yalan Dünya dizisinde 13 bölüm boyunca yer almıştır.

Gökhan Keser ve Rüveyda Yıldız’ın başrollerini paylaştığı 2015 yılında Fox ekranlarında yayınlanan  Sen Benimsin adlı dizide ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren Vecihi Hür Kuş adlı sinema filminde yer alan Ebrar Alya bir çok reklam filminde de boy gösterdi. Ebrar Alya Demirbilek hala Show TV’de yayın hayatına devam eden Çocuktan Al Haberi adlı programda yer alıyor.

Meleklerin Aşkı ekrana gelen diğer dizilerden biraz farklı. İstanbul Zekeriyaköy’de çekimleri devam eden  Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok seçkin ve kaliteli ı isim yer alıyor.

Kameralara çok küçük yaşlardan itibaren tanıdık olan Şirin sağladığı uyumla herkesin ilgisini ve sempatisini kazanmaya başaracak. Gelecek vaat eden güzel bir oyuncu olacağını düşünüyoruz. Meleklerin Aşkı Şirin kim sorusu dizi başladığında izleyenler tarafından en çok araştırılan ve sorgulanan konulardan biri olacak hiç şüphesiz.

Henüz 5 yaşında olmasına rağmen sergilediği oyunculukla izleyenleri kendine hayran bırak Ebrar Ayla Demirbilek gelecek vaat eden oyuncular arasında yer alıyor.

Etiketler: meleklerin aşkı çocuk oyuncu kim meleklerin aşkı şirin kaç yaşında meleklerin aşkı şirin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL