Meleklerin Aşkı Yağmur Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Meleklerin Aşkı Yağmur Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranlara yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanan Meleklerin Aşkı, içimizi ısıtan hikayesi ve seçkin oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun en iddialı dizilerinden biri olmak için gün sayıyor. Meleklerin Aşkı Yağmur kim? Olayların etrafında geçtiği ana kahraman Yağmur hakkında tüm merak edilenler haberimizin devamında…

Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur karakterine hayat veren oyuncu hepimizin yakından tanıdığı bir isim. İstanbullu Gelin dizisinin Murat Baran’ı şimdilerde Meleklerin Aşkı dizisi Yağmur olarak karşımıza çıkıyor. İstanbullu Gelin dizisindeki performansıyla yıldızı parlayan Berkay Hardal kısa sürede dönemin genç ve gözde oyuncularından olmayı başardı. Ve ilk başrol projesi için kamera karşısına geçti. İşte Show Tv ekranlarında kısa süre içinde başlaması planlanan Meleklerin Aşkı dizisi Yağmur hakkında tüm merak edilenler…

Meleklerin Aşkı Berkay Hardal Kim? 18 Kasım 1996 yılında dünyaya gelen genç yetenek Berkay Hardal, Edirne’de Ekonometri okurken  rotasını oyunculuğa çevirmiş ve Ümit Çıkar’tan oyunculuk dersleri almıştır. İlk ciddi projesini İstanbullu Gelin dizisiyle yaşamıştır. Genç kızların hayran olduğu oyuncu 1.78 boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

Aslında hedefinin oyuncu olmak değil de iyi bir futbolcu olmak olduğunu söyleyen Berkay Hardal yıllarca iyi bir kulüpte oynamanın hayalini kuruyordu. Fakat yaşadığı bir sakatlık sonucunda futbola devam edemedi. Fenerbahçenin alt yapısında 3 yıl kadar oynamış fakat İstanbul’a transfer olduğunda bu talihsiz sakatlığı yaşamış.

Oyunculuk serüveni çok ilginç bir şekilde başlayan Berkay Hardal Müzeyyen Karakan isimli oyuncu menajerinin kendisini aramasıyla bu yola girdiğini söylüyor. Ardından İstanbullu Gelin dizisinde Özcan deniz ve Aslı Enver gibi usta isimlerle birlikte ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşadı.

İstanbullu Gelin dizisinde rol alırken aynı dizide birlikte rol aldığı Hira Koyuncuoğlu ile aşk yaşamaya başladı ve hala mutlu giden bir birliktelikleri var.

Berkay Hardal’ın Meleklerin Aşkı Yağmur rolünden kısaca bahsedelim. Yağmur kundaktayken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç olarak buradaki yaşlılar tarafından yetiştirilmiş bir adamdır. Melek’le yolları kesiştiği an dizinin hikayesi başlayacak.  Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış güzeller güzeli bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye olacaktır.

Show Tv’de güzel bir aşk hikayesi izleyenleri bekliyor. Siz diziyi nasıl buldunuz? Berkay Hardal ve Gülper Özdemir uyumunu nasıl buldunuz?

 

Etiketler: meleklerin aşkı yağmur meleklerin aşkı yağmur kim meleklerin aşkı yağmurun oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL