Melis Sezen Kimdir? Kaç Yaşında?

Melis Sezen Kimdir? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanlarda reyting rekoru kıran Sadakatsiz dizisinde Cansu dere ve Caner Cindoruk ile başrolleri paylaşan Melis Sezen, internet üzerinde en çok araştırılan ünlüler arasında yer alıyor. Güzelliği ve canlandırdığı Derin karakteri ile sık sık konuşulan Melis Sezen hakkında sık sık Melis Sezen kimdir ve Melis Sezen kaç yaşında gibi sorular soruluyor. Sizler için Melis Sezen hakkında ki tüm bilgileri detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Melis Sezen Kimdir? Melis Sezen kaç yaşında?

Melis Sezen Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu Melis Sezen 2 Ocak 1997tarihinde, İstanbul ilinin Silivri ilçesinde dünyaya geldi. Ünlü oyuncu Melis Sezen, 2021 ocak ayı itibariyle 24 yaşında. Ünlü oyuncu hakkında yapılan yorumlar genellikle yaşını gösterdiği ve yaşından çok daha genç durduğu yönünde.

Melis Sezen Hayatı

Melis Sezen, 1997 yılında Silivri ilçesinde dünyaya geldi. Ünlü oyuncu lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Baba tarafı Arnavut, anne tarafı ise Yunan’dır. Melis Sezen’in bir erkek kardeşi bulunmaktadır ve ailesi ticaret ile uğraşmaktadır. Ünlü oyuncu, 12 yaşından itibaren drama eğitimi almıştır ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de 1 yıl eğitim almıştır. Ünlü oyuncu ilk tiyatro deneyimini Ali Solmaz Tiyatrosu’nda yayınlanan Cümbüş-ü Hospital oyununda aldığı rol ile yaşamıştır. Ünlü oyuncu Melis Sezen, üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde tamamlamıştır. İlk televizyon dizisi 2016 ve 2017 yılları arasında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile aldığı roldür.

Ünlü oyuncu 2017 ve 2018 yılları arasında yayınlamam Siyah İnci dizisinde “Ebru” karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında ilk sinema deneyimini yaşamıştır. Sinema da yayınlanan Dünya Hali ve Tilki Yuvası filmlerinde rol almıştır. Daha sonra Bizim İçin Şampiyon isimli sinema filminde aldığı rol ile kariyerinde ki ilk sıçrayışı yaşamıştır. 2019 yatında yayınlanan Leke isimli dizide ilk kez başrol olan “Yasemin” karakterini canlandırmıştır. Ardından Sevgili Geçmiş isimli dizide “Deren” karakterine hayat vermiştir. Günümüzde, reyting rekorları kıran ve senaryosuyla yayınlandığı gün herkesi ekran başına kilitleyen “Sadakatsiz” isimli dizide “Derin” Karakterini canlandırmaktadır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL