Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri, Marka ve Fiyatları!

Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri, Marka ve Fiyatları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin yeni dizisi Menajerimi Ara ilk bölüm yayın tarihi 25.08.2020 Salı günü. Dizi, oyuncuların ve ünlülerin dünyasını ekranlara getiriyor. Haliyle dizide giyilen kıyafetler de özenle seçiliyor. Peki Menajerimi Ara dizisi kıyafetleri neler, marka ve fiyatları nedir?

Menajerimi Ara dizisinde merkezde ünlüleri oyuncular ve mankenler var. Doğal olarak dizide giyilen kıyafetler de izleyicilerin dikkatini çekiyor ve hangi kıyafet hangi markanın ve fiyatı ne kadar diye araştırılıyor. Sizler için Menajerimi Ara dizisinde ekranlara gelen kıyafetlerin marka, model ve fiyatlarını sizlerle paylaşacaz. Elimizden geldiğince marka, model ve fiyat bilgilerini eksiksiz olarak vermeye çalışacaz. Ancak bazı marka ve modellere ulaşamayabiliriz. Sizler de iztediğiniz ve dikkatinizi çeken marka ve modelleri yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Menajerimi Ara 1. Bölüm Kıyafetleri

Manejerimi Ara 1. Bölüm Feris (Canan Ergüder) Giydiği Kıyafetler

Feris kariyerini herşeyin üzerinde tutan, zeki bir kadındır. Sektör gereği giyimine çok özen gösterir. Dizide Feris giydiği kıyafetlerle izleyenlerin dikkatini kısa sürede çekecektir. İşte Feris’in 1. bölümde giydiği kıyafetler, marka, model ve fiyatları.

tıkla>>> Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Tuba Büyüküstün’ün dizide çekimlerde giydiği elbise Sagaza’nın.  Fiyatı ise 19.000 TL’dir.

Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giydigi Triko: Defacto Ceket: Fracomina,

Etiketler: Menajerimi Ara Kıyafetleri


Yorumlar

  • İlknu

    Feriz hanımın kıyafetleri hangi markalar gömlek yelek

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL