Menajerimi Ara Dizisi Reytingleri, Tuttu mu, İzlendi mi?

Menajerimi Ara Dizisi Reytingleri, Tuttu mu, İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ali Bilgin yönetmenliğinde Star Tv’de ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisi 25.08.2020 Salı günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yeni sezonun iddialı dizisi Menajerimi Ara reytingleri nasıl, dizi tuttu mu, izlendi mi?

Tüm dünyada ilgili ile izlenen Call My Agent’ın ülkemize uyarlanmış hali olan Menajerimi Ara tanıtımları ve fragmanlarıyla ciddi bir kesim tarafından takip ediliyor. Dizinin 1.bölüm fragmanları, ön izlemeleri yayınlandı. Sağlam oyuncu kadrosu ve konuk oyuncularla hoş bir dizi olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Hep dram hem de komik diyaloglarla seyir keyfini bizlere tattıracak olan Menajerimi Ara dizisinin reytingleri de merak ediliyor.

Reytingler bir dizi için tamam mı devam mı meselesidir. Yüksek reyting oranları dizinin izlendiğini gösterirken aynı zamanda reklam gelirlerini de arttırır. O yüzden bir dizinin tutup tutmadığını anlamak için öncelikle reytinglere bakılır. Menajerimi Ara dizisi de Salı günleri ekranlara gelecek. Haliyle Salı günü Eşkiya dizisi ile rekabet edecek. Eşkıya dizisi henüz başlamadı ve Menajerimi Ara tek başına ilk bölüm sınavını verecek.

Menajerimi Ara Dizisi Reytingleri Nasıl?

Menajerimi Ara dizisi ilk bölümü ne kadar izlendi, sosyal medya yorumları nasıl, dizi tutar mı yoksa erken final kararı mı alır? Tüm bu soruların cevapları ilk bölüm sonrasında buradan sizlerle paylaşıcaz. Ama öncesinde dizi hakkında kısa bir yorum yapalım. Yeni dizi bir uyarlama dizisi. Dizinin orijinali tüm dünyada izlenme rekorları kırdı. Tabi ülkemizde de aynı şekilde izlenme rekorları kırar demiyoruz. Ancak dizinin tanıtımları ve fragmanları dizi hakkında az çok bir şeyler söyler.

Menajerimi Ara Dizisi Tuttu mu, İzlenir mi?

Dizinin sağlam oyuncu kadrosu ilk göze çarpan detaylardan. Dizinin diyalogları gayet yerinde olmakla beraber oyunculuklar başarılı. Dizinin tutmaması için aslında hiçbir sebep yok. Ancak burası Türkiye, nice güzel projeler daha ilk bölümden harcandı ve rafa kaldırıldı. Bakalım Menajerimi Ara dizisinin akıbeti nasıl olacak. Dizinin ilk bölümü yayınlandıktan sonra ayrıntılı analizimiz yine bu sayfada yer alacak. Sizce Menajerimi Ara dizisi tutar mı, dizi izlenir mi, yorumlarınızı merak ediyoruz…

Etiketler: Menajerimi Ara izlendi mi Menajerimi Ara Reytingleri Menajerimi Ara tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL