Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor, Ego Ajans Nerede?

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor, Ego Ajans Nerede?

Yazar: Emre Nerede Çekiliyor?

Star tv yeni sezon dizisinin startını 25 ağustos 2020 salı günü verdi. Dizi ilk bölümü ile beğeni kazandı. Oyuncu kadrosu ve başarılı oyunculuklarla uyarlama dizisi ülkemizde de tuttu gibi. Diğer taraftan dizinin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Menajerim dizisi nerede çekiliyor, Ego Ajans nerede?

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş gibi isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi uyarlama bir yapım olarak Star Tv’de ekranlara geliyor. Dizi ilk bölümden ciddi bir kitlenin dikkatini çekti. Menajerimi Ara dizisi yeni sezonun iddialı yapımları arasına girmeye aday. Peki çiçeği burnunda Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor, dizide geçen Ego Ajans nerede?

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor?

Menajerimi Ara dizisi çekimleri İstanbul’da başladı. Dizinin ana mekanı olarak geçen Ego Ajans için özel bir bina seçildi. Menajerimi Ara dizisi için bol rezidansların olduğu Maslak ve Ataşehir seçildi. Dizinin ana mekanı olan Ego Ajans için geniş bir iş merkezi tercih edildi. Bu iş merkez de yine dizinin setinin kurulu olduğu Maslak’ta. Dizi için sadece iş merkezleri seçilmiyor. Aynı zamanda sosyal mekanlar da tercih ediliyor. Örneğin Kanlıca’da ki Passion Cafe de dizi çekimleri için tercih edilen bir mekan.

Menajerimi Ara Ego Ajans Nerede?

Menajerimi Ara dizisinde en çok karşımıza çıkan mekan şüphesiz Ego Ajans. Ego Ajans oldukça geniş bir mekan. Dizi oyuncularının neredeyse yüzde 80 sahneleri burada çekiliyor. Tabi boğaz manzaralı sahneler de yine Boğaza nazır mekanlarda çekilmeye devam ediyor. Boğaz manzaralı çekimler için özellikle Çamlıca ve Beykoz daha çok tercih ediliyor.

Etiketler: Menajerimi Ara ego ajans nerede Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor


Yorumlar

  • Zikrullah Türkmen oğlu

    Ben de alır mısınız bende Oyuncu olmak istiyorum

  • Melek

    Cok guzel dizi - herkese oneriyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL