Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV’nin uyarlama dizisi Menajerimi Ara yeni sezona başlamak için gün sayıyor. Hikayesi ve kurgusu ile dikkatleri üzerine çeken Menajerimi Ara oyuncu kadrosu ve karakterleri de merak edilen detaylardan bazıları.

2020-2021 sezonu için Star TV’ye hazırlanan Menajerimi Ara dizisi Ay Yapım imzası taşıyor. Dizinin uyarlama senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yazıyor. Dizide hem genç hem de duayen oyuncular beraber çalışacak. Dünyada izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinin kadrosu ve karakterleri şöyle;

Manejerimi Ara Kıraç (Barış Falay) Kimdir?

Dizide Kıraç kararlılığı, gücü ve inatçılığı temsil eden bir karakter. Kendisinin bir sırrı var. O da kızı Dicle. Dizle Antalya’da dır. Aniden bir kararla İstanbul’a gelip orada çalışacağını söyler. Kıraç bu haber karşısında bir anda şok olur. Sektörde sırlar çok büyük dezavantajdır. Bunu çok iyi bilen Kıraç kızını bir anca göndermek için harekete geçer ancak artık çok geçti. Kızı kendisinin de çalıştığı Ego ajansta asistan olarak işe başlamıştır.

Manejerimi Ara Feris (Canan Ergüder) Kimdir?

Feris sert bir karakterdir. Kendine güveni yüksek, bağımsızlığı olmazsa olmaz olarak gören, kariyerini her şeyin üstünde tutan bir kişiliktir Feris. Ancak tüm bu dalgalanmaların ortasında evlenip çocuk sahibi olmak ister. Aile kurmak ister. Karaktere hayat veren oyuncu Canan ERgüder’dir.

Manejerimi Ara Çınar (Fatih Artman) Kimdir?

Çınar günlük yaşayan, kimseyi kafasına takmayan, tasasız, derbeder bir kişiliktir. Duygusallığı ise en belirgin özelliğidir. Ajansdaki oyuncular arasında seçim yapması onu sık sık zorlayacaktır. Çınar karakterini canlandıran oyuncu Fatih Artmandır. Behzat Ç dizisi ile ün kazanan Fatih Artman farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor.

Manejerimi Ara Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) Kimdir?

Peride ajansın duayen menajeridir. Tecrübesi ve zekası ile zor anlarda verdiği kararlar ile her şeyi düzeltme ve ajansı ayakta tutma yeteneği onu vazgeçilmez kılmaktadır. Karakteri usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu canlandırmaktadır. 1956 İstanbul doğumlu olan Şamlıoğlu, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Bir çok ödüle layık görülmüş duayen bir isimdir.

Manejerimi Ara Dicle (Ahsen Eroğlu) Kimdir?

Dicle, Kıraç’ın herkezden sakladığı kızıdır. Antalya’da yaşamaktadır. Son anda bir karar vermiş ve İstanbul’da bir ajansta iş bulmuştur. Babasına durumu anlatır ancak baba Kıraç bu karardan memnun olmaz. Dicle’nin bulduğu iş ise babası Kıraç’ın çalıştığı Ego Ajans’tır. İkili bu sırrı bakalım ne kadar saklayabilecekler.

Menajerimi Ara Tanıtım Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL