Mert Fırat İdil Fırat’la Evlenecek Mi? Ne Zaman?

Yazar: Emre Magazin

Mert Fırat ve İdil Fırat kısa süre önce başlayan aşkları dolu dizgin devam ediyor. Çiftin yeni başlayan ilişkisi evliliğe doğru mu gidiyor? Mert Fırat ve İdil Fırat evleniyor mu? 

Bilindiği üzere Mert Fırat’ın Hande Doğandemir ile uzun süreli bir birlikteliği vardı. Fakat Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başlamasının ardından ikilinin ilişkisinde çatlaklar oluşmaya başlamıştı. Mert Fırat’ın adı önce dizideki partneri Gökçe Bahadır ile anılmış fakat aralarında arkadaşlık dışında hiç bir ilişkinin olmadığı anlaşılmıştı.

Bu olayın yankıları devam ederken Mert Fırat; Hande Doğandemir ile birlikteliğini sonlandırmadan sosyetik güzel İdil Fırat ile ilişki yaşamaya başladı. Hande Doğandemir aldatıldığını öğrendiği an ilişkisini sonlandırdı. Ve Mert Fırat ve İdil Fırat aşklarını gözle önünde yaşamaya devam etti.

Hande Doğandemir ile yaklaşık 1 yıldır birlikte olan fakat evlilik konusundan uzak duran Mert Fırat; İdil Fırat ile evlenecek mi? Kısa süre içinde aşk yaşamaya başlayan çiftin ilişkisi evliliğe doğru mu gidiyor? 2 aydır birlikte olan çiftin düğün yeri araştırmasında olduğu Ağustosun 2. haftasında nikah masasına oturacağı iddia edildi. Çiftin bu haberi sadece yakın çevresiyle paylaştığı söyleniyor. İdil Fırat, sevgilisi Mert Fırat’ı geçtiğimiz günlerde kardeşiyle tanıştırmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncusu Mert Fırat dizi sete çıkmadan önce düğünün yapılmasını istediği de dedikodular arasında. Mert Fırat’ın evlilik yolunda ilerlediği İdil Fırat daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk ile birliktelik yaşamıştı.

Mert Fırat İdil Fırat’la evlenecek mi? Sorusu şuan magazin gündeminin en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor.  Siz Mert Fırat ve İdil Fırat çiftini uyumlu buluyor musunuz?

 

Etiketler: idil fırat mert fıratla evleniyor mu mert fırat idil fırat ne zaman evlenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL