Mert Fırat’ın Yeni Sevgilisi İdil Fırat Kim? Hande Doğandemir’le Neden Ayrıldı?

Mert Fırat’ın Yeni Sevgilisi İdil Fırat Kim? Hande Doğandemir’le Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Magazin

Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncusu Mert Fırat son zamanlarda özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Uzun süredir oyuncu Hande Doğandemir ile düzeyli bir birliktelik yaşayan başarılı oyuncu İdil Fırat’a anılıyor. Peki Mert Fırat Hande Doğandemir’den neden ve ne zaman ayrıldı? Mert Fırat’ın yeni sevgilisi İdil Fırat kim ne zamandır birlikte soruları geniş haran kitlesi tarafından merak ediliyor.

Mert Fırat ve Hande Doğandemir aşkı bir küs bir barışık devam ederken Mert Fırat’ın 5 mayıs Yeniköy’deki Gazebo Restaurant’ta İdil Fırat ile samimi fotoğrafları basına yansımıştı. Ertesi gün sevgilisi Hande Doğandemir ile buluştu ve Beşiktaş’ta bir mekanda birlikte kahvaltı yaparken görüntülendi. Her şeyden habersiz Mert Fırat ile kahvaltı yapan ve beraber vakit geçiren Hande Doğandemir, İdil Fırat ile olan yakınlığını görünce ihaneti affetmemiş ve uzun sürelik birlikteliğini sonlandırmıştı.

Mert Fırat’ın daha önce ismi dizideki rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile anılmış fakat ikili haberleri yalanlamıştı. Fakat Mert Fırat’ın sosyetik güzel İdil Fırat’la basına yansıyan samimi fotoğrafları magazin gündemini oldukça meşgul etti. Hande Doğandemir ise konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı. İhaneti açığa çıkan ve Hande Doğandemir ile ilişkisini sonlandıran Mert Fırat, yeni sevgilisi İdil Fırat’la rahat rahat vakit geçiriyor.

Taze aşıkların Mykonos’a giderken Atina Hava limanında samimi bir şekilde görüntülendiler. Magazinden her zaman uzak durmayı tercih eden Mert Fırat, İdil Fırat ile olan yeni ilişkisi hakkında konuşmadı.

Sizce İdil Fırat ve Mert Fırat ilişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

Etiketler: idil fırat kim mert fıratın yeni sevgilisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL