Merve Boluğur Hakan Sabancı Sevgili Mi? Ne Zamandır Birlikte?

Merve Boluğur Hakan Sabancı Sevgili Mi? Ne Zamandır Birlikte?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·00:59 Haziran 19, 2018

Şarkıcı Murat dalkılıç'dan ayrıldıktan sonra kendini aşka kapatan Merve Boluğur , kendisinden 4 yaş küçük Hakan Sabancı ile anılıyor. Çift hakkında çıkan aşk dedikoduları uzun süredir gündemi meşgul ediyordu Ve çiftin bu sabah birlikte görüntü vermesi ile birlikte söylentilerin doğruluğu ispatlandı. Herkesin merak ettiği Merve Boluğur ve Hakan sabancı sevgili mi sorusu da böylece yanıt buldu.

birkaç gün önce çiftin Yalıkavakdaki bir kulüpte sabaha kadar dans edip eğlendi iddia edilmişti hatta çiftin Etrafın meraklı bakışlarına aldırmadan samimi bir şekilde davrandıkları söylenmişti.

2017 yılında şarkıcı Murat dalkılıç'dan ayrıldıktan sonra ismi kimseyle anılmayan Merve Boluğur, Son olarak ismi hadise ile anılan Hakan sabancı ile birlikte. Kaybolurum Instagram sayfasında hikaye bölümünden paylaştığı fotoğraf ise aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

Merve Boluğur Hakan sabancıya ait tişörtle verdiği poz takipçilerin dikkatinden kaçmadı.  Çift henüz birlikte görüntülenmedi için iddialar havada kalmıştı fakat Merve Boluğur ve Hakan Sabancı'nın bodrum Türkbükü'nde birlikte tatil yaptığı görüntüler medyaya düştü ve çiçeği burnunda çiftin aşk yaşadığı böylece ispatlanmış oldu.

Merve Boluğur ve Murat dalkılıç 2017 yılında ihanet sebebiyle ayrılmıştı. Ayrılığın ardından uzun süre kalplerini aşka kapatan çift yeni birliktelikler yaşamaya başladılar. Murat Dalkılıç uzun süredir oyuncu Hande Erçel ile mutlu bir birliktelik yaşıyor. Merve Boluğur Murat dalkılıç ve Hande Erçel in aşk yaşadıklarını öğrendiğinde Instagram hesabından daha önce birlikte çekindikleri bütün fotoğrafları silmişti.

Ve basın mensuplarının kendisine Murat Dalkılıç ile ilgili  bütün sorulara yanıtsız bırakmıştı.

Merve Boluğur ve Hakan sabancı artık aşklarını gözler önünde yaşamaktan çekinmiyor. 30 yaşındaki güzel yetenekli oyuncu Merve Boluğur ve 26 yaşındaki Hakan sabancı aşkı kamuoyunun gündemine uzun süre meşgul edecek. Daha önce ismi bir çok güzelle anılan Hakan sabancı ve Merve Boluğur çiftinin ilişkisi ne kadar sürecek ve nasıl sonuçlanacak şimdiden büyük merak konusu.

Uzun süredir yaptığı dizi projeleri izleyici çekmekte sıkıntı çeken Merve Boluğur aşk hayatında umarız istediğini bulur.

Yorum yaz