Merve Özgüle’nin Sevgilisi Bartu Küçükçağlayan Kim? İşi Yaşı, Instagram Hesabı Nedir?

Merve Özgüle’nin Sevgilisi Bartu Küçükçağlayan Kim? İşi Yaşı, Instagram Hesabı Nedir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Merve Özgülenin Sevgilisi Bartu Küçükçağlayan Kim? İşi Yaşı, İnstagram Hesabı Nedir? Jet Sosyete dizisinde Gündüz karakterini canlandıran Bartu Küçükçağlayan bir süredir birliktelik yaşadığı Klinik Psikolog Merve Özgüle ile hayatını birleştirme kararı aldı.

Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle ile evlilik kararını instagram hesabından “eğer seviyorsan yüzüğü takmalısın” notuyla duyurmuştu. Peki, Bartu Küçükçağlayan kimdir? Merve Özgülenin Sevgilisi Bartu Küçükçağlayan Kim?

İşi Yaşı, İnstagram Hesabı Nedir? Bartu Küçükçağlayan 23 Nisan 1983 Eskişehir doğumludur. Müzisyen, tiyatro sinema ve televizyon oyuncusudur. Küçükçağlayan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Eğitimi sırasında Kent Oyuncuları topluluğunun İnisminorulu Yüzbaşı oyununda rol almıştır.

2004 yılından itibaren televizyon dizilerinde rol almaya başlayan Bartu Küçükçağlayan Haziran Gecesi, Binbir Gece ve Çapkın dizilerinde oynamıştır. Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünya dizisindeki Orçun karakteriyle daha çok tanınmış ve sevilmiştir. Bartu Küçükçağlayan Çoğunluk isimli sinema filmindeki Mertkan rolüyle 47.Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi erkek oyuncu dahil birkaç ödül birden kazanmıştır. Kendisi aynı zamanda Canavar Banavar takma adıyla Büyük Ev Ablukada isimli grubun solistidir.

Çok güzel gitar çalmaktadır. Bartu Küçükçağlayan Jet Sosyete dizisinde Gündüz karakterine hayat veren kişidir. Bartu Küçükçağlayan’ın instagram hesabı nedir? Sosyal medyadan oyuncuyu takip etmek isteyenler için instagram hesabı bartu_kucukcaglayan dır. Bartu Küçükçağlayan’ın sevgilisi Merve Özgüle kimdir? Ne iş yapar? Psikolog olarak görev yapan Merve Özgüle Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur.

tıkla>>> Bartu Küçükçağlayan’ın Sevgilisi Merve Özgüle Kimdir? Ne İş Yapıyor, Yaşı, İşi!

Merve Özgüle ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesinde Çocuk ve Ergen Psikolojisi üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. Çocuk ve Ergen Psikoterapistçisi olarak kariyerine devam etmektedir. Merve Özgüle “Çocuklarda Şiddet Algısı” üzerine çalışmış ve Yüksek Lisans tezini bu konu üzerine yapmıştır. Çocuklarda ve Ergenlerde Psikodinamik Yönelimli Terapi çalışmaları vardır.

Etiketler: Jet sosyete bartu kucukcaglayan kim Jet sosyete gunduz kiminle evlendi Jet sosyete gunduzun sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL