Meryem 13. Bölüm Kiralık Katil Savaş’ı Vuracak MI? Savaş Kurtulabilecek mi?

Meryem 13. Bölüm Kiralık Katil Savaş’ı Vuracak MI? Savaş Kurtulabilecek mi?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan dizi Meryem’de heyecan doruk noktasına ulaşıyor. Tam herşeyin bitti dendiği anda işler tekrar sarpa sarıyor. Dizinin 1.Bölüm 2. fragmanında Oktay’ın tuttuğu kiralık katil Savaş’ı vurmak için harekete geçer. Meryem’i rehin alan kiralık katil Savaş’a doğru silahını doğrultur. Savaş’a ateş edecek mi? Yoksa Savaş bir hamle ile kurtulacak mı? İzleyicilerin merak ettiği konulardan birisi silah ateş alacak mı? sorusu oldu. Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulacasınız.

Meryem Dizisi Savaş Vurulacak mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Meryem’de geçen hafta Oktay tüm kozlarını oynamış ve Savaş’ı Meryem’den duygusal ve fiziksel olarak ayırmayı kısmen başarmıştı. Meryem’in babasının ölümü hakkında her şeyi bilen hemşireyi kaçıranın Savaş’ın babası olmasını sağlamıştı. Meryem ilk şoku atlatmadan ikinci bir şok daha yaşamış ve Gülümser Hanım ile Savaş arasındaki ilişkiyide öğrenmişti. Güvendiği tek Gülümser hanım kalan Meryem bu durum karşısında adeta yıkılmıştı.

 

13. Bölüm 2. fragmanda ise; Oktay ilk olarak Meryem’in babası Arif’i öldürmüştü. İyice gözünü karartan Oktay Meryem ile Savaş arasında bir şeyler olduğunu düşünerek Meryem ve Savaş’ı tamamen ayırmanın yolunu kiralık katil tutmakta buldu. Kiralık katil, Meryem’in de olduğu bir zamanda Savaş’ı vurmaya gelir.Ancak önce Meryem’i rehin alır.

Meryem 13. Bölüm Özeti!⇒ Tıklayınız!

Savaş araya girse de yanına yaklaştırmaz. Bunun üzerine silahın namlusunu Savaş’a doğrultur. Şimdi merak edilen konu kiralık katil Savaş’a ateş edecek mi? Savaş vurulacak mı? Yoksa kurtulacak mı? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Meryem 13. Bölüm 2. Fragman!

Sizce Savaş vurulur mu? Vurulursa ne olur? Ana karakter olduğu için ölmeyeceğini düşündüğümüze göre nasıl kurtulur? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: meryem 13. bölüm savaş nasıl kurtulacak meryem 13. bölüm savaş vurulacak mı meryem 13. bölüm savaşa ateş edecek mi meryem 13. bölüm silah ateş alcak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL