Meryem 13. Bölüm Özeti? Bölüm İpuçları! Meryem Ne Yapacak?

Meryem 13. Bölüm Özeti? Bölüm İpuçları! Meryem Ne Yapacak?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan dizi Meryem’de heyecan doruk noktasına ulaşırken Savcı’nın hamlesi Savaş’ı yanlış yönlendirmesine yetmiş ve gerçekleri bir süre daha gizlemiştir. Burcu Komser Savaş ve Güçlü’nün hemşireyi kaçıranları öğrenip saklamaları üzerine Güçlü’yü sıkıştırır. Araları bozulur.

Meryem Dizisi 13. Bölüm Özeti!

Savcı Yurdal’ın kendisine muhtaçlığını artırmak için yeni palanların içerisindedir. Yurdal’ı göz altına aldırıp kendi istediklerini Savaş’a söyletmek için herşeyi oğlu için yaptığını itiraf ettirir.

 

Berk ise Sargunlar ile hesaplaşmak için yeni planlar yaparken her şeyi öğrenen ablası bu durum karşısında ne yapacaktır? Savcı Yurdal’ı gözaltına aldırır. Meryem’e gerçekleri acı bir şekilde gösterir. Tüm bu durum karşısında Meryem ne yapacak? Ayrıca Savcı’nın annesi Gülümser Hanımın Güçlü’nün annesi olduğunu öğrenir. Bu durumu Meryem’e söylemek için fırsat kollamaktadır.

 

13. Bölümde Oktay gözünü iyice karartarak Savaş’ı öldürmek için kiralık katil tutar. Kiralık katil Savaş’ı ve Meryem’i bir arada bulur. Önce Meryem’i rehin alan katil, SAvaş’ın araya girmek istemesiyle silahını Savaş’a yöneltir. Bu durumda Savaş’a ateş edecek midir? Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Meryem Dizisi 12. Bölüm Fragmanı!

Sizce Meryem tüm bu kötülüklerin arkasındaki ismi öğrenebilecek mi? Meryem Gülümser Hanımın Savaş ile bağlantısını öğrendiğinde ne yapacak?

 

Etiketler: meryem dizisi 13. Bölüm meryem dizisi 13. bölüm özeti meryem dizisi meryem gerçekleri öğrendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL