Meryem 18. Bölüm Özeti? 29 Kasım Fragmanı!

Meryem 18. Bölüm Özeti? 29 Kasım Fragmanı!

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının Çarşamba günleri yayınlanan dizisi Meryem’de heyecan gittide devam ederken dizide Savaş ve Meryem arasındaki yakınlaşma da devam ediyor. Dizinin 17. bölümünde sonra 18. bölümü merak konusu oldu. 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayıncı kuruluş fragmanı ne zaman yayınlayacak? 18. bölümde neler olacak?

Meryem 18. Bölüm Özeti? 29 Kasım Fragmanı!

Meryem dizisinin geçen bölümünde üzücü olaylar yaşanmış ve duygusal anların yaşanmasına neden olmuştu. Gülümser anne hayatını kaybederken Güçlü ise hapise girmek zorunda kalmıştı. Güçlü’yü hapse atan ise Oktay olmuştu. Oktay Güçlü’nün Mahmut’un peşinden gittiğini ve ona ettiğini ve onu öldürebileceğini söylemişti. Güçlü suçsuzdu. Ancak içerideydi.

Diğer taraftan Berk Yurdal’ın bir anahtarını almıştı. Diğer anahtar da Derin’in çantasından çıktı. Yurdal’ın düşmanı gizemli kadın Berk’i iki anahtarla birlikte Yurdal’ın bilgilerinin olduğu kasaya gönderdi. Berk kasayı açtı ve önemli bilgileri kasadan aldı. Kapıdan dışarı çıkarken Oktay Berk’i etkisiz hale getirip Yurdal’ın belgelerini almak üzere iken Berk’in ablası geldi ve Oktay’a silah doğrulttu. Diğer taraftan Meryem ile Savaş arasındaki sözlü itiraflardan sonra Savaş ile Meryem ilk kez dizide dudak dudağa öpüştü. Meryem Savaş’a olan aşkını kendi kendine anlatırken Savaş tüm konuştuklarını ve Meryem’in duygularını duyar ve artık Meryem’e hislerini anlatmaya karar verir. İlk olarakta onu öper.

Meryem 18. bölümde neler olacak? Oktay Meryem ve Savaşı ayırmak için nasıl bir plan içerisine girecek? Berk Yurdal’ın tüm planlarını açığa çıkaracak mı? Yurdal’ın ipini çekecek olan bilgiler ne? Meryem ve Savaş aşkını rahat yaşayabilecekler mi?

[pembetext]Meryem Berk’in Konuştuğu Gizemli Kadın Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Meryem 18. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: meryem 18 bölüm neler olacak meryem 18.bölüm özeti meryem 29 kasım fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL