Meryem Burcu’nun Kocası Kim? Nerede? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Meryem Burcu’nun Kocası Kim? Nerede? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’de şok gelişmeler yaşanırken Burcu’nun geçmişinde yaşadığı sırlar açığa çıkıyor. Dizide yıllar önce evlenmiş ve bir çocuğu olacaktır. Ancak kocası Burcu hamile iken onu terk eder. Peki Burcu’nun kocası kimdir? Ne zaman ortaya çıkacak? Yazımızda..

Meryem Burcu’nun Kocası Kim? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Meryem Dizisinde Burcu’nun kocası karanlık işlere bulaşmış biridir. Eşi Burcu hamile iken terk etmiştir. Bir daha da haber alınamamıştır. Kocası karanlık işlere bulaştığı için ondan borcunu tahsil etmek isteyenler Burcu’nun odasına girerler ve Burcu’yu karnından yaralarlar. Burcu’nun bebeğinin ölmesine neden olurlar. Burcu’nun bebeği  kocası yüzünden ölmüştür.

Burcu’nun kocası nerede? Diziye dahil olacak mı? Tüm bu gelişmeleri ileride göreceğiz. Ancak benim düşüncem Burcu’nun kocasının ilerleyen bölümlerde diziye dahil olacağı ve Güçlü’ye ve Burcu’ya çok sıkıntılar çıkaracağıdır.

Siz Burcu’nun kocasının ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacağını düşünüyor musunuz? Ortaya çıkarda Burcu ne yapar? Kocasına geri döner mi yoksa Güçlü’yü mü tercih eder? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Meryem Oktay Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: meryem burcunun eşi kim meryem burcunun kocası nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL