Meryem Dizisi Anahtarın Sırrı Nedir? İkinci Anahtar Kimde? Yurdal’ın Kasası’nda Ne Var?

Meryem Dizisi Anahtarın Sırrı Nedir? İkinci Anahtar Kimde? Yurdal’ın Kasası’nda Ne Var?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Meryem’de sırlar da ortaya çıkmaya başladı. Dizide Berk’in Yurdal’ın anahtarını ele geçirmesinin ardından ikinci bir anahtar daha ortaya çıktı. Peki 2. anahtar nerede? Anahtarın açtığı kasada ne var? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Meryem Dizisi Anahtarın Sırrı Nedir? İkinci Anahtar Kimde? Yurdal’ın Kasası’nda Ne Var?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’de sırlar ortaya çıkmaya başlıyor. Yurdal’ın hayatını bitirecek kasanın anahtarını Berk ele geçirdi. Oktay’ın planları ve yaptığı kötülükleri bilen Berk Savcı Oktay’dan Yurdal’ın anahtarını almayı bildi. O anahtar hangi kasayı açacak? Kasada ne var derken ikinci bir anahtar daha olduğunu Yurdal Savcı’ya söyler.

İki anahtar ile açılan kasada Yurdal’ın hayatını bitirecek önemli bilgiler bulunuyor. Şu an ne olduğu bilinmeyen bilgilerin saklı olduğu kasanın diğer anahtarı merak konusu oldu. Yurdal diğer anahtarın olduğu kişiyi arayarak anahtarı sorar. Savcı iç güzarlık yapıp kasada ne olduğunu sorar. Yurdal ise o kasa açılırsa ben biterim, diye cevap verir.

Kasanın bir anahtarını eline geçiren Berk bilgisayar üzerinden konuştuğu gizemli kadın tarafından yönlendirilmeye devam ederken gizemli kadının kim olduğu da merak konusu oldu. Daha önce Yurdal’ın düşmanı olduğunu öğrendiğimiz kadının Yurdal’ın eski eşi olabileceğini de düşünüyorum. Sizce Yurdal’ın kasasında ne var? Gizemli kadın kim? Tüm bu soruların cevabını yakın bir zamanda göreceğiz.

Meryem Gizemli Kadın Kim? Tıklayınız!

Etiketler: meryem anahtarın sırrı nedir meryem bilgisayarda konuşan gizemli kadın meryem yurdalın kasasında ne var


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL